Опубліковано

Це ім’я – жіноча форма досить рідкісного в нас чоловічого імені “Анастас” і означає “повернення до життя”.

Настенька (зменшувальне ім’я від Анастасії) – найпоширеніше ім’я героїнь російських казок. Дівчинці з таким ім’ям на роду написано бути найкрасивішою, найрозумнішою, найніжнішою. Вона загальна улюблениця й ніколи не обдурить хороших очікувань. ;D Анастасія росте мрійливою, у неї добре розвинена уява. Вона беззахисна перед злими й хитрими людьми, її можна обдурити й скривдити, тому Настусі необхідні захист і підтримка. Одна біда – вона ледача і холодна.

Батькам треба докласти певних зусиль, щоб Настя з раннього дитинства привчалася прибирати за собою іграшки, складати книги, допомагати старшим у роботах по дому. Вихована в дитинстві працьовитість зберігається на все життя, але якщо цього не зробити, то в будинку Анастасії ніколи не буде порядку і затишку.

Анастасія

Анастасія може стати гарною артисткою, вихователем у дитячому саду, лікарем. Її тонкий душевний устрій розташовує людей до довіри, допомагає швидко встановлювати відверті стосунки. Заміж виходить рано. Завоювати серце Анастасії неважко, тому що вона чутлива, її легко зворушити, у неї розвинене почуття жалю. Вибирає сильного, впевненого у своїх силах чоловіка.

Зі здоров’ям зазвичай все в порядку, найслабше місце – нирки.

Анастасія – віддана й турботлива дружина, гострі відчуття на стороні не в її характері. Віддає всю себе дітям, іноді навіть за рахунок чоловіка і інших близьких родичів. *SCRATCH*

Іменини Анастасії, День Ангела – 4 січня, 5, 28 квітня, 10 травня, 1 червня, 10 серпня, 11, 12 листопада, 26 грудня

Знамениті Анастасії

  • Анастасія Заворотнюк – заслужена артистка Росії, актриса театру і кіно, телеведуча
  • Анастасія Волочкова – російська балерина, актриса і громадський діяч
  • Анастасія Стоцька – відома співачка і актриса
  • Анастасія Калманович – російська актриса і музичний продюсер
  • Анастасія Приходько – українська естрадна співачка
Підходять для шлюбу з Анастасією: Не підходять для шлюбу з Анастасією:
Олексій Віталій
Жан Інокентій
Клавдій
Повернутись на «Жіночі імена на літеру А»
Вгору