Опубліковано

Анфіса в перекладі з грецького означає "квітка".

Анфіса-дитина - дуже болюча, навіть легку застуду вона переносить дуже важко. "Татова дочка" - вона не тільки його любить, але і схожа на батька і зовні, і навіть характером. Дуже тиха і спокійна, навіть трохи сором'язлива.

Вирісши, Анфіса стає абсолютно несхожа на ту дівчинку, якою була в дитинстві. Сором'язливість безслідно зникає, а Анфіса стає впертою і незвичайно рішучою в словах і вчинках. Не вміє витрачати гроші: здатна за день спустити не лише свою зарплату, а й зарплату чоловіка. :-D

Анфіси - вкрай злопам'ятні. А от у відстоюванні своєї точки зору настільки вперті, що часто в результаті суперечок виникають конфлікти.

Анфіса

Анфіси в більшості своїй егоїстичні. Дуже люблять себе, з оточуючими ведуть себе вкрай зарозуміло. Але природна хитрість все ж дозволяє не відштовхувати людей особливостями свого характеру, а притягувати.

З чоловіками ж проблем не мають: Анфіси дуже чуттєві та емоційні натури. O:-) Але при виборі чоловіків жінка, що носить це ім'я, керується цілим набором власних уявлень про ідеального чоловіка, тому супутника життя вибирає собі довго і ретельно.

Анфіса не переносить брехні. Можливо, саме тому більшість шлюбів у Анфіси вкрай недовговічні - вона не вміє прощати чоловікові навіть недомовки.

Проте, якщо вам вдалося подружитися з Анфісою, можете бути впевнені, що ця дружба - на довгі роки: вона дуже цінує людей, які їй подобаються, і здатна заради близької їй людини зробити все, що завгодно, - навіть звернути гори.

Іменини Анфіси, День Ангела - 8 січня, 9 серпня, 9 вересня, 21 грудня

Знамениті Анфіси

  • Анфіса Чехова - російська телеведуча, співачка і актриса
  • Анфіса Резцова - радянська і російська біатлоністка і лижниця
Підходять для шлюбу з Анфісою:Не підходять для шлюбу з Анфісою:
АфанасійІнокентій
МаксимОсип
Тимур
Ельдар
Повернутись на «Жіночі імена на літеру А»
Вгору