Опубліковано

Це ім’я являє собою жіночу форму від імені Антон.

У дитячому віці в дівчинки Антоніни виявляються схильності керувати й командувати. ;D Їй подобається бути вихователькою для самих маленьких дітей, і вони їй із задоволенням підкоряються. Вона добра, великодушно “прощає” пустощі своїх підшефних. Дорослі довіряють Антоніні маленьких дітей, і вона не обманює довіри.

Вдома Антоніна – перша мамина помічниця. Вона доглядає за молодшими братиками і сестричками, здатна приготувати смачний обід, зробити прибирання в квартирі, сходити в магазин за покупками.

Навчання дається Антоніні не без праці, але вона відповідальна, завзята і гарні оцінки в неї не рідкість. Може одержати спеціальність учителя, вихователя, лікаря, кравчині. Володіє непоганими організаторськими здібностями, але на посаді керівника в неї можуть проявлятися деспотичні риси.

Антоніна

Антоніну постійно оточує безліч шанувальників, і у відносинах з ними вона безтурботна й не обтяжує себе тим, щоб бути вірною комусь одному.

Вийшовши заміж, перетворюється в зразкову хранительку сімейного вогнища. *THUMBS UP* Всі сили й помисли її спрямовані на забезпечення щастя й достатку в родині. Вона чуйна і добра, у неї багато подруг.

Здоров’я досить крихке, обов’язково потрібно дотримуватися збалансованої дієти, Антоніні слід відпочивати після обіду і не нехтувати щоденними прогулянками.

Іменини Антоніни, День Ангела – 22, 30 січня, 14 березня, 23, 26 червня, 10 серпня

Знамениті Антоніни

  • Антоніна Максимова – радянська актриса театру і кіно, заслужена артистка
  • Антоніна Нежданова – російська радянська оперна співачка, народна артистка, народна артистка СРСР, доктор мистецтвознавства
  • Антоніна Матвієнко – українська співачка
Підходять для шлюбу з Антоніною: Не підходять для шлюбу з Антоніною:
Віталій Іван
Олег Гнат
Семен Ігор
Сергій Костянтин
Юрій Микита
Федір
Повернутись на «Жіночі імена на літеру А»
Вгору