Опубліковано

Астра – ім’я рідкісне і дуже оригінальне. Швидше за все, воно було придумано людиною, яка була закохана в цю прекрасну осінню квітку.

Характер маленької Астри дуже схожий на строкату квітку. ;D Астра імпульсивна, запальна, але при цьому відхідлива. Іноді вона зарозуміла, але в теж час, доброзичлива й добра.

Астра надзвичайно влюблива, користується успіхом у чоловіків і завжди знаходиться в оточенні шанувальників. Тим не менш, заміж виходить пізно.

Астра може з великими труднощами приховувати свій поганий настрій у період неприємностей. І такий настрій, на жаль, завжди передається іншим людям.

Астра

Астра не любить повільних людей, так як сама швидка і рішуча. Якщо Астра береться за нову справу, то неодмінно доводить її до логічного завершення.

Як господиня, Астра хлібосольна і гостинна. Любить, коли в її будинку проживають домашні тварини. Її будинок завжди повний друзів. *OK* Але як не дивно, Астра без жалю може розірвати навіть, здавалося б, найміцніший дружній зв’язок. На жаль, перебуваючи у шлюбі, Астра не ладнає зі свекрухою.

Астру можна назвати екзальтованою і захоплюється прогнозами астрологів і екстрасенсів. Також Астру відрізняє любов до подорожей.

Вразливим місцем Астри є печінка і підшлункова залоза.

Іменини Астри, День Ангела – 4 грудня.

Знамениті Астри

  • Астра Ерамян – актриса
Підходять для шлюбу з Астрою: Не підходять для шлюбу з Астрою:
Олександр Вадим
Борис Геннадій
Володимир Євген
Дмитро Леонід
Кирило Максим
Повернутись на «Жіночі імена на літеру А»
Вгору