Опубліковано

Цвєтана означає «квітуча»

Основними рисами жінок з таким ім’ям є воля, активність, працездатність та інтелект. ;D

В дитинстві дівчинка з таким ім’ям вимагає підвищеної уваги до себе. Їй потрібно, щоб поряд з нею постійно хтось був. Любить спілкуватися з батьками. Цвєтана дуже допитлива і товариська. У неї багато талантів. Любить малювати, музику. Батькам необхідно розвивати ці таланти. У школі має авторитет у однолітків, завжди намагається допомогти нужденному.

До своїх невдач Цвєтана ставиться, як правило, досить-таки спокійно. Перешкоди на своєму шляху долає з витримкою і терпінням. Не розкриває свої почуття нікому, поки не переконається в безкорисливості.

Цвєтана

Часто Цвєтани обирають професію лікаря, медсестри, громадського чи політичного діяча, керівника. До своїх професійних обов’язків ставляться відповідально.

У Цвєтан дуже добре розвинена інтуїція і пам’ять. *OK* Вона дуже незалежна і не любить брати борги. Якщо їй щось треба, вона постарається добитися цього самостійно, не обтяжуючи близьких своїми проханнями.

Цвєтана дуже охайна і гостинна господиня. Любить готувати. Чоловіки Цвєтан найчастіше пишаються своїми дружинами. Вони вміють створити затишок і спокій в будинку. До того ж вони не сприймають зрад і дуже уважні і дбайливі матері.

Іменини Цвєтани, День Ангела – 17 грудня

Знамениті Цвєтани

  • Цвєтана Піронкова – болгарська тенісистка
  • Цвєтана Паскалева – відомий болгарський журналіст, режисер, сценарист і оператор своїх фільмів, член Міжнародної Асоціації кінодокументалістів
  • Цвєтана Манева – болгарська актриса театру і кіно
Підходять для шлюбу з Цвєтаною: Не підходять для шлюбу з Цвєтаною:
Євгеній Йосип
Олександр Віктор
Віталій Сергій
Повернутись на «Жіночі імена на літеру Ц»
Вгору