Опубліковано

Жіночий варіант імені перського царя Дарія. У перекладі з древньоперсидського – “переможниця”.

Дівчинка Даша в дитинстві часто командує своїми однолітками в іграх. Вона кмітлива, імпульсивна у вчинках. Може швидко навести порядок серед дітей і навіть побитися з забіяками.

Не виносить самітності, любить гучні й веселі ігри. Але Дарина проводить час не тільки в забавах, але й багато допомагає матері у веденні домашнього господарства. Вона привчена до організованості та наполегливості. Всі книги та зошити складені в порядку.

Вчиться непогано, але подовгу сидіти за уроками не може, їй не вистачає посидючості і працьовитості. Виручає її природна кмітливість і гарна пам’ять. Однокласники побоюються її їдких зауважень. Вчителі бачать в ній помічницю, але суспільною роботою займається без бажання й намагається ухилитися від неї.

Дарина

Дарина добре шиє і в’яже, уміє зі смаком одягатися. Косметикою не зловживає. Найбільше їй підійде робота журналіста, психолога, страхового агента.

Вступаючи в шлюб, Дар’я вважає, що спільне життя повинне починатися “з нуля”. Всі дошлюбні захоплення, романи, прихильності повинні бути викреслені. Для сімейного життя береться тільки те, що дозволить їй і чоловікові почувати себе щасливими. Дар’я відразу починає ладити з усіма родичами чоловіка, запрошує їх у гості.

Любить займатися домашнім господарством. Її пристрасть – це всілякі варення, соління та консервування. Береже самолюбство чоловіка і при сторонніх усіляко уникає робити йому критичні зауваження.

Дарині категорично не можна палити, оскільки вона схильна до захворювань бронхів і легенів.

Знамениті Дарини

  • Дарина Фікельмон – дружина австрійського посланника в Росії
  • Дарина Леонова – російська співачка (контральто), солістка Маріїнського і Великого театрів
  • Дарина Донцова – письменник дамських детективів
  • Дарина Поверенова – кіноактриса

Іменини Дарини, День Ангела – 14 березня, 1,4 квітня, 17,18 серпня

Підходять для шлюбу з Дариною: Не підходять для шлюбу з Дариною:
Олександр Олексій
Антон Олег
Євген Семен
Іван Федір
Сергій Філіп
Юрій Лука
Рустік
Повернутись на «Жіночі імена на літеру Д»
Вгору