Опубліковано

Ім’я Діна походить від грецького “Дінаміс” – “сила”, або арабського “​​дин” – “віра”.

Діна – різка й запальна через дрібниці дівчинка. У неї дуже мінливий характер, вона може безтурботно веселитися і раптом несподівано замкнутися в собі, стати похмурою.

Любить піклуватися про якусь беззахисну, слабку живу істоту, і добре було б придбати для неї маленьку кошлату собачку. Готова надати допомогу кожному, хто її потребує. Здатна і за себе постояти, та так, що кривдникові більше ніколи не захочеться мати з нею справу.

Дорослішаючи Діна стає більш категоричною у висловлюваннях і різкою у вчинках. Для неї не існує авторитетів, ненароком може нанести образу людині, що підвернулася під гарячу руку. Має хорошу пам’ять і швидку реакцію. Легко засвоює навички водіння автомобіля.

Діна

Діна рано закохується, сильно переживає першу любов, її бойовий характер часто відлякує чоловіків, які сподіваються на мирний шлюб у товаристві з тихою і спокійною дружиною. Але сміливій і відважній людині, що вирішила зв’язати своє життя з Діною, дуже пощастить.

Вона добре готує. Самовіддана в турботах про дітей і чоловіка, вірна в шлюбі, чудовий співрозмовник.

Основні проблеми зі здоров’ям у Діни – це зір і тісно пов’язані з ним головні болі.

Знамениті Діни

  • Діна Злобіна – російська поетеса, член Спілки письменників Росії
  • Діна Корзун – сучасна актриса театру і кіно, що здобула популярність після виконання головної ролі у фільмі «Країна глухих»

Іменини Діни, День Ангела – 30 червня

Підходять для шлюбу з Діною: Не підходять для шлюбу з Діною:
Антон Анатолій
Гліб Гнат
Лев Кирило
Павло Микола
Сергій Петро
Яків Федір
Повернутись на «Жіночі імена на літеру Д»
Вгору