Опубліковано

Ім’я Домініка має грецьке коріння і означає «Божий день», «належить Богу», «народжена в неділю», «пані».

Маленька Домініка відрізняється хорошим здоров’ям. Вона дуже смілива дівчинка. А якщо додати до цієї сміливості впертість Домініки, можна з повною упевненістю сказати, що характер у дівчинки вольовий. До всього вона вперта. Независима, не любить грати в колективні ігри, вважаючи за краще залишатися наодинці з собою і своїми іграшками.

Зовні схожа на батька, більшість рис характеру зазвичай успадковує від матері. У школі спочатку Домініці важко, бо до життя в колективі вона пристосовується дуже важко. Однак, освоївшись, Домініка починає робити все більші успіхи, вчителі зазвичай нею пишаються. Дівчинка з цим ім’ям любить читати, допитлива, у неї добре розвинена пам’ять і їй не доводиться вдаватися до зубріння.

Домініка

Прагне виділитися із загальної маси, зазвичай бере участь у самодіяльності, займаючи перші місця у всіляких конкурсах – здебільшого, завдяки завзятості і впертості, а не наявності талантів.

Досягаючи підліткового віку, характер у Домініки стає ще більш складним, в сім’ї часто трапляються конфлікти. У відносинах з матір’ю панує нерозуміння. Подорослішавши, Домініка продовжує залишатися у всьому одинаком. Вона прагне знайти своє місце в житті. А після того, як визначається, що їй підходить найбільше, із завидною завзятістю намагається закріпитися на цьому місці.

У Домініки прекрасно розвинена інтуїція, і якщо вона буде її слухати, їй вдасться уникнути багатьох проблем. Основні ж труднощі у жінок з цим ім’ям починаються внаслідок постійної, безперервної боротьби за правду, з якої вони зазвичай виходять переможцями, проте з величезними втратами. У характері присутня недовірливість.

Якщо говорити про професії, то Домініка буде прекрасним медичним працівником, журналістом, педагогом, продавцем, художником, перукарем, кухарем, екскурсоводом.

Знамениті Домініки

  • Домініка Давре – актриса
  • Домініка Орі – французька письменниця
  • Домініка Монамі – бельгійська тенісистка
  • Домініка Берті (Міа Мартіні) – італійська поп-виконавиця
  • Домініка Персон – бразильська кіноактриса і телеведуча
  • Домініка Осталовська – польська кіноактриса
  • Домініка Цибулкова – словацька тенісистка
  • Домініка Василівна Труховська – учасниця революційного руху в Російській імперії, член Союзу боротьби за визволення робітничого класу

Іменини Домініки, День Ангела – 10 січня, 16 вересня, 15 листопада
Камінь: Янтар
Талісман: Ведмідь
Колір: Біло-зелений

Підходять для шлюбу з Домінікою: Не підходять для шлюбу з Домінікою:
Ярослав Аристарх
Мирослав Родіон
Гаррі Руслан
  Святослав
Повернутись на «Жіночі імена на літеру Д»
Вгору