Опубліковано

Ім’я Ельвіра має древньогерманське походження і означає «захист всіх».

Маленька Ельвіра – з вигляду дуже спокійна дівчинка, однак це враження помилкове. В душі її, що називається, вирує океан пристрастей. За зовнішньою врівноваженістю ховається пристосуванство, хитрість і упертість.

Зазвичай з людьми сходиться легко, але ось утримати людину поруч із собою їй не вдається, тому що рано чи пізно люди розглядають, яка вона насправді. Ельвіра постійно чимось незадоволена, бурчить з приводу і без приводу, і це дуже дратує оточуючих.

Подорослішавши, характер у неї практично не змінюється. Однак не можна сказати, що Ельвіра – персонаж негативний. Вона дуже діяльна і працьовита, роботу свою виконує дуже швидко і якісно. Все нове буквально схоплює на льоту, в людях цінує швидкість реакції, повільність і нерішучість її дратують.

Ельвіра

Воліє спілкуватися з чоловіками, вважаючи більшість жінок слабкими і безвольними істотами. Вона здається сильною, мужньою. Однак вміння зберігати таємниці у Ельвіри відсутня, а тому їй зазвичай не довіряють навіть досить близькі люди.

Ельвіра – хороша господиня. У шлюб жінки з цим ім’ям зазвичай вступають двічі: в першому їм не щастить, а от у другому вони знаходять своє щастя, від чого стають більш жіночними.

Якщо говорити про професії, то Ельвіра зазвичай займає керівний пост (директор, керуючий, завідуючий), але підлеглі її вкрай не люблять. Ельвіра ніби володіє вродженою здатністю настроювати людей проти себе і сварити їх між собою.

Ельвіра, народжена взимку, зазвичай захоплюється спортом і досягає в ньому непоганих успіхів. В якості професії зазвичай вибирає посаду тренера, відчуває в ній себе дуже органічно. Та й характер у «зимової» Ельвіри «спортивний»: вона завжди добивається свого, наполегливо рухається до мети і ніколи не кине роботу на півдорозі.

Знамениті Ельвіри

  • Ельвіра Набіулліна – російський економіст, державний діяч, міністр економічного розвитку Росії
  • Ельвіра Авакян – радянський художник-мультиплікатор і режисер анімаційного кіно
  • Ельвіра Даніліна – російська актриса театру і кіно, заслужена артистка Росії
  • Ельвіра Хасянова – російська спортсменка, виступає в синхронному плаванні, олімпійський чемпіон, багаторазовий чемпіон світу та Європи, володар Кубка світу та Європи
  • Ельвіра Тодуа – воротар жіночої збірної Росії по футболу

Іменини Ельвіри, День Ангела – 16 липня, 21 серпня.

Підходять для шлюбу з Ельвірою: Не підходять для шлюбу з Ельвірою:
В’ячеслав Вальтер
Данило Овсій
Дмитро
Кирило
Леонід
Повернутись на «Жіночі імена на літеру Е»
Вгору