Опубліковано

Ім'я Ернестіна має древньогерманське коріння і означає "серйозна, сувора".

Маленька Ернестіна - уперта і свавільна. Вона любить чинити так, як їй подобається, йти наперекір батькам, через що виховання дівчинки з цим ім'ям пов'язано з труднощами.

У школі навчається непогано - багато в чому не стільки завдяки талантам, скільки природної допитливості. Однак якщо вчитель їй не сподобається, Ернестіна буде приносити "двійки" з цього предмету - таким чином, вона всього лише буде висловлювати свою незгоду і погане ставлення до вчителя. Насправді, предмет, по якому в щоденнику у неї будуть стояти погані оцінки, Ернестіна, швидше за все, буде знати краще інших.

Ернестіна

Виростаючи, Ернестіна не стає менш упертою. Її характер стає зазвичай важче рік від року. Жінка з цим ім'ям твердо впевнена в тому, що її думка - єдина вірна, і вперто доводить свою правоту іншим.

Ернестіна по натурі вкрай самовпевнена, вона любить лізти не в свою справу. Такт у неї відсутній: часто говорить не вчасно і невпопад нехай навіть і правдиві, але неприємні речі, про які варто було б промовчати.

Вона збудлива, легко виходить з себе і під впливом чергового спалаху гніву здатна на дивні і часто негативні вчинки. Свої поразки переживає вкрай болісно і негарно, тому що не вміє програвати.

Прагнення Ернестіна до лідерства на роботі і в компанії часто закінчується тим, що жінка з цим ім'ям знаходить себе в політиці, психології або педагогіці.

Знамениті Ернестіни

  • Баронеса Ернестіна Пфеффель - у першому шлюбі баронеса Дернберг, найбільш відома як друга дружина поета Ф. І. Тютчева
  • Антуанетта Ернестіна Амалія Саксен-Кобург-Заальфельдская - німецька принцеса з дому Веттинів
  • Марія Шарлотта Амалія Ернестіна Вільгельміна Філіппінах Саксен-Мейнінгенського - принцеса Саксен-Мейнінгенського, в заміжжі герцогиня Саксен-Гота-Альтенбургская

Іменини Ернестіни, День Ангела - 2 серпня

Підходять для шлюбу з Ернестіною:Не підходять для шлюбу з Ернестіною:
АристархАфанасій
ГавриїлВладлен
МиронЄлисей
РостиславМатвій
ЕрнестСтаніслав
ВарламАнтип
Варух
Повернутись на «Жіночі імена на літеру Е»
Вгору