Опубліковано

Походить від грецького слова “галене”: спокій, безтурботність.

З дитинства росте татовою донькою, віддає перевагу товариству хлопчиків. ;D Ні, вона добре усвідомлює, що вона дівчинка, любить вбиратися, покрутитися перед дзеркалом. Кружевца, бантики, все це її, але в товаристві хлопчиськ вона відчуває себе краще. Дорослій Галині чужі одвічні жіночі проблеми, інтриги: хто як подивився, хто що сказав …

В юності любить читати книги про подорожі, історичні романи. Активна за вдачею, вона любить ходити в походи, відвідувати різні гуртки, секції. Користується авторитетом у хлопців, які вважають її “своїм хлопцем”.

Галина

Галина справжня трудівниця. Вона встигає скрізь: на роботі, на городі, в розвагах і разом з тим залишається привабливою. З усього, що життя дає жінці, більшість Галин вибирає справу. У справах Галина обачлива, вона заздалегідь знає свій інтерес і те, як його реалізувати. *OK* І люди їй цікаві постільки, оскільки можуть бути в чомусь вигідні. З потрібною людиною Галина сама доброзичливість і запобігливість, з непотрібним же, вичерпавши свої можливості, вона разюче швидко перетворюється на холодно-ввічливу і декілька грубувату жінку. Свекруха, яка знає про цю рису Галини, ніколи не поспішить із заповітом. У Галини швидко змінюється настрій, а разом з ним і ставлення до навколишнього.

З шанувальниками проблем зазвичай не буває. Вибирає сама Галина, і часто її чоловіком стає найкрасивіший, самий майстерний та господарський хлопець, який визнає перевагу Галини не лише над іншими жінками, а й над собою. У шлюбі він задовольняється положенням підлеглого, така позиція в кінцевому підсумку виявляється вигідніше затяжної війни за владу. Зустріч з жінкою, протилежною по своєму характеру Галині, часто провокує мужа Галини на рішучі кроки.

Іменини Галини, День Ангела – 23 березня, 29 квітня

Знамениті Галини

  • Галина Загурська – російська актриса, народна артистка СРСР
  • Галина Уланова – відома балерина, народна артистка
  • Галина Миколаєва – російська письменниця
  • Галина – українська співачка
  • Галина Вишневська – російська оперна співачка
  • Галина Польських – відома кіноактриса, народна артистка
  • Галина Волчек – актриса театру і кіно, народна артистка
Підходять для шлюбу з Галиною: Не підходять для шлюбу з Галиною:
Валерій Леонід
Георгій Микола
Олексій Владлен
Віктор Гнат
Яків Єгор
Ярослав
Повернутись на «Жіночі імена на літеру Г»
Вгору