Опубліковано

Ім’я має давньоєврейське походження й означає “благодать”.

У Ганні з раннього дитинства проявляється її головна якість – доброта. Вона з радістю доглядає за кошенятами, цуценятами, пташками. Граючи зі своїми ляльками, звертається з ними, як з молодшими дітьми.

У більш старшому віці вона здатна надати серйозну допомогу своїм близьким, що потрапили в скрутне становище. ;D Допоможе старенькій сусідці з покупками й у роботах по дому. Турботи рідних і близьких їй людей стають і її турботами. Навколишні нерідко цим зловживають, але Ганна не ображається.

Ганна нерідко має привабливу зовнішність, вона артистична. Уміє шити й красиво одягатися. Не виносить неохайності. Ганні більше підходить по духу робота, пов’язана з людьми. Вона цілком може бути сестрою милосердя, учителькою, вихователем. Віддає себе роботі повністю, не піклуючись при цьому про матеріальну сторону справи.

Ганна

Ганна здатна полюбити людину хвору, питущу або невдаху. При цьому вона ніколи не буде шкодувати про свій вибір. Вона покірно буде нести свій хрест протягом всього життя, прагнучи допомогти нещасній людині. Буде намагатися розбудити в ньому спрагу до життя й прагнення до боротьби за місце під сонцем.

Ганна – вірна й віддана дружина, але зрад не переносить. Якщо стикається з грубістю і хамством, то замикається в собі й терпляче чекає кращих часів. Випробування самотністю, пов’язане з можливим розлученням, для Ганни не завжди краще зневаженої гідності.

У Ганни крихкі кістки і дуже “вразливий” шлунок. *SCRATCH* У дитинстві потрібно стежити за зором, але з роками це минає.

Іменини Ганни, День Ангела – 11 січня, 3, 16, 17, 23, 26 лютого, 11, 14 березня, 8, 13 квітня, 11 травня, 23, 25, 26 червня, 18 липня, 3, 5, 7, 29 серпня, 10, 22 вересня, 11, 15 жовтня, 4, 10, 11, 16, 23, 27 листопада, 3, 11, 22, 23 грудня.

Знамениті Ганни

  • Ганна Павлова – російська балерина
  • Ганна Седокова – співачка, актриса, телеведуча і яскрава зірка в Росії та Україні
  • Ганна Ахматова – російська поетеса
  • Ганна Семенович – російська фігуристка, актриса, телеведуча і естрадна співачка
  • Ганна Герман – польська естрадна співачка
  • Ганна Курнікова – колишня російська тенісистка і фотомодель
Підходять для шлюбу з Ганною: Не підходять для шлюбу з Ганною:
Олексій Олександр
Борис Георгій
Євген Лев
Єлисей Сергій
Захар Станіслав
Костянтин
Степан
Повернутись на «Жіночі імена на літеру Г»
Вгору