Опубліковано

Гелена – польський варіант імені Олена

Дівчата ці народжуються слабкими, іноді з фізичними недоліками. Вони ростуть хворобливими, з поганим апетитом. Однак у школі вчаться добре й потім продовжують навчання у вузах. *OK* Вони добрі й доброзичливі до людей, хоча життя їх не балує. У деяких Гелен не складається перший шлюб, а інші взагалі не виходять заміж. Але ж вони прекрасні господарки, що люблять свій будинок, що вміють створити атмосферу тепла і затишку. Гелена гостинна і хлібосольна, але економна і запаслива, її комори повні всіляких солінь, варень.

Гелена

“Зимові” Гелени з важкуватим характером, уперті і недовірливі, незвичайно працьовиті й домагаються всього своєю працею. Дуже спостережливі.

“Осінні” розважливі, з комерційною жилкою. ;D Не терплять необов’язкових людей і самі являють собою приклад обов’язковості й порядності. Домагаються певного положення в суспільстві, незважаючи на те, що позбавлені кар’єрних устремлінь.

Гелени наділені логічним складом розуму й не роблять необдуманих вчинків, непогано розбираються в людях. За професією вони: лікарі, художники, педагоги, психологи, мистецтвознавці, акторки, юристи.

Іменини Гелени, День Ангела – 19 березня, 12 листопада

Знамениті Гелени

  • Гелена Вондрачкова – відома актриса
  • Гелена Веліканова – радянська естрадна співачка
  • Гелена Марусажувна – польська спортсменка, член польського опору
  • Гелена Сукова – професійна тенісистка
Підходять для шлюбу з Геленою: Не підходять для шлюбу з Геленою:
Олександр Микола
Михайло Вадим
Семен Анатолій
Яків Ярослав
Давид Леонід
Борис В’ячеслав
Кирило Владислав
Ілля Гурій
Арсеній
Повернутись на «Жіночі імена на літеру Г»
Вгору