Опубліковано

Це гарне грецьке ім’я було модно в Росії на початку століття. Гелла дівчинка зі своєрідним характером, смілива і наполеглива. Схожа на батька і тяжіє більше до чоловічого товариства. Дуже працелюбна, займається спортом, але без відчутних результатів. У неї багато друзів, які люблять її за щирість і доброту, за вміння вислухати чужу думку і не нав’язувати свою.

Жінки з цим ім’ям однолюбки, до того ж ревниві і не здатні прощати зрад. ;D Сімейне життя їх складається не дуже вдало, а деякі з них так і залишаються самотніми. Ті ж, хто виходять заміж, зазвичай верховодять чоловіками. Це живі, непосидючі люди, часто глибоко віруючі. Вибирають собі професії спортивних тренерів, продавців, кравців, бухгалтерів, медсестер, лікарів, педагогів, інженерів.

Гелла

“Зимові” більш імпульсивні і наполегливі. Гелли дуже працелюбні і працюють до глибокої старості. Старість же у них нелегка, часто вони доживають життя на самоті. Незважаючи на всі негаразди, це сильні й стійкі натури, не вміють і не бажають пристосовуватися. Вони горді і ніколи ні про що не попросять. Люблять тварин, особливо кішок. *OK*

“Літні” м’якше і поступливішим, як правило, це обдаровані люди.

Іменини Гелли, День Ангела – 18 жовтня

Знамениті Гелли

  • Гелла – в грецькій міфології дочка Афаманта і богині хмар Нефели, сестра Фрікса
  • Гелла Мейфейр – модель
Підходять для шлюбу з Геллою: Не підходять для шлюбу з Геллою:
Іван Адам
Сергій Юрій
Петро Станіслав
Михайло В’ячеслав
Артем Родіон
Руслан Ростислав
Володимир Осип
Віктор Овдій
Мирон
Повернутись на «Жіночі імена на літеру Г»
Вгору