Опубліковано

Ім’я має стародавньонімецьке коріння і означає “перли”, “перлинна”.

Маленька Грета має гарний смак, розвитку якого багато в чому можуть допомогти батьки. Вона із задоволенням співає і вивчає музику та іноземні мови.

У Грети великі здібності як до спорту, так і до творчості. Дівчинка дуже схожа на батька, якого беззавітно любить *IN LOVE* і шанує. Це відіграє величезну роль у житті дорослої Грети: вона шукає собі чоловіка, який максимально наближений до батька за зовнішніми параметрами і характером. Самостійна і має власну думку і свій погляд практично на все.

Грета – розумна жінка. Вона добра, але безмежна доброта не заважає їй у житті: вона вміє чітко розставляти бар’єри між людьми, які їй цікаві, і тими, хто просто намагається скористатися нею.

Грета надзвичайно ревнива, хоча приховує цю рису характеру дуже ретельно, вважаючи її своєю слабкістю.

Грета

Багато що в характері Грети залежить від пори року, в яку вона була народжена. Приміром, Грети, що з’явилися на світ взимку, дуже талановиті. Основним недоліком є надмірна прямолінійність: вони завжди роблять так, як вважають за потрібне, не рахуючись з чужою думкою, чому наживають собі достатню кількість ворогів.

Найбільше жінкам, що носять це ім’я, підходять професії дослідника і актриси. O:-) Хоча, в принципі, успіху вони домагаються скрізь, де можуть допомогти рішучість і жіночий такт. Вони вкрай дипломатичні (на відміну від особистого життя).

Грета вміє радіти навіть тоді, коли, здавалося б, радіти нема чому. Вона дуже міцна емоційно і фізично. А ось друзів у неї мало: Грета з обережністю впускає в свій внутрішній світ сторонніх.

Іменини Грети, День Ангела – 12 січня, 10 червня, 13 липня, 20 липня

Знамениті Грети

  • Грета Інгманн – датська співачка
  • Грета Гарбо – шведська і американська актриса
  • Грета Скаккі – британська актриса італійського і англійського походження
  • Грета Шредер – німецька актриса
  • Грета Еврівіадовна (Євгенівна) Іонкіс – російська письменниця, літературознавець і публіцист
  • Грета Штерн – німецький та аргентинський фотограф
  • Грета Султан – німецько-американська піаністка
Підходять для шлюбу з Гретою: Не підходять для шлюбу з Гретою:
Олександр Дмитро
Андрій Святослав
Віктор Станіслав
Володимир Венедикт
Юхим Антип
Петро Агній
Харитон
Іраклій
Повернутись на «Жіночі імена на літеру Г»
Вгору