Опубліковано

Ім’я Інеса має іспанське походження і означає «чиста», «непорочна».

Маленька Інеса – тиха спокійна дівчинка. Здається, що її просто неможливо вивести з себе – настільки вона безтурботна. Її важко уявити без посмішки на обличчі.

Проте з віком характер у Інеси змінюється не в кращий бік, вона стає досить впертою. У підлітковому віці характер стає настільки нелегким і примхливим, що у батьків можуть виникнути серйозні проблеми з її вихованням.

Навчається Інеса добре, проблем з оцінками у неї немає. Багато в чому це відбувається завдяки тому, що Інеса допитлива, любить читати літературу як художню, так і наукову. Дівчатка з цим ім’ям захоплюються спортом, якщо Інеса народжена взимку, вона може досягти непоганих успіхів у плаванні.

Інеса

Інеса – товариська людина, з дитинства у неї багато приятелів. Дружити вона воліє з хлопчиками, тому що любить, коли вся увага приділяється їй.

Дорослішаючи, подруг у Інеси більше не стає – вона все так само воліє бути в центрі чоловічої уваги і не терпить поруч із собою конкуренток.

Зазвичай Інеса схожа на свою матір, а от характер їй дістається батьківський. Твердість і рішучість у ній справді чоловічі, і це допомагає їй багато чого добиватися в кар’єрі. Звичайна Інеса вибирає такі професії, як журналіст, музикант, продавець, перукар, кресляр, інженер, гример, звукорежисер, журналіст, учитель.

Інеса прагне до незалежності, вважаючи свободу головною цінністю. Вона рано йде з дому, щоб жити самостійно, зазвичай якнайдалі від батьків. Може навіть переїхати в інше місто.

У родині жінка з цим ім’ям зазвичай є лідером, хоча вона далеко не найкраща господиня. Тим часом Інеса гостинна і любить, коли в її будинку збирається гучна компанія друзів.

Знамениті Інеси

  • Інеса Федорівна Арманд – француженка, діячка російського революційного руху
  • Інеса Олексіївна Ковалевська – радянський режисер і сценарист мультиплікації, заслужений діяч мистецтв Російської Федерації
  • Інес де Кастро – кастильська аристократка, кохана і таємна дружина спадкоємця португальського престолу Дону Педру
  • Інеса Георгіївна Мінєєва – радянський геохімік і мінералог
  • Інеса Євгенівна Коркмаз – радянська, російська та азербайджанська волейболістка,член збірних СРСР і Росії
  • Інес Састре – іспанська модель і актриса, найбільш відома з фільму «Загублене місто» режисера Енді Гарсіа
  • Інеса Вілісовна Яунземе – радянська латвійська метальниця списа, хірург-ортопед і фахівець в пластичній хірургії
  • Інеса Миколаївна Кравець – українська легкоатлетка, заслужений майстер спорту України

Іменини Інеси, День Ангела – 16 серпня.

Підходять для шлюбу з Інесою: Не підходять для шлюбу з Інесою:
Анатолій Аристарх
Борис Інокентій
Віктор Леонід
Володимир Азарій
Георгій
Євген
Семен
Едуард
Яків
Повернутись на «Жіночі імена на літеру І»
Вгору