Опубліковано

Ім’я Ірина має давньогрецьке походження, означає “мир, спокій”.

В дитячі роки Ірина самостійна й рішуча. Прагне більше перебувати в товаристві батька, ніж матері. Має гарні здібності, і навчання не потребує від її особливих зусиль. Здатна реально підходити до оцінки навколишньої її дійсності. Любить читати фантастичні романи й детективи, захоплюється спортом. Проливати сльози, співпереживаючи героям книги, ніколи не буде, тому що почуття сентиментальності їй не властиве, навпаки, у її характері присутня жорстокість.

Після закінчення школи для Ірини важливим моментом у житті стає придбання спеціальності, а потім і професійний ріст. Відповідально підходить до виконання будь-якої роботи.

Товариська, швидко встановлює контакт із незнайомими людьми. У компанії поводиться вільно, не відмовиться випити вина. Краще почуває себе серед чоловіків, у жіночому товаристві їй стає нудно.

Ірина

Ірина – влюблива натура, але голови в захопленнях не втрачає, завжди прагне зберегти незалежність. До вибору чоловіка підходить ґрунтовно. Буде відданою, вірною дружиною й буде користуватися більшою повагою чоловіка й дітей. У заміжжі Ірина ніколи не підкоряє повністю своє життя інтересам чоловіка й домівці.

Професійна діяльність у її житті завжди відіграє істотну роль. Іринавміє добре готувати, захоплюється модними системами виховання дітей.

Знамениті Ірини

  • Ірина Білик – українська співачка
  • Ірина Мовчан – українська фігуристка
  • Ірина Слуцька – російська фігуристка, дворазова чемпіонка світу, семиразова чемпіонка Європи з фігурного катання, Заслужений майстер спорту
  • Ірина Фаріон – український громадський діяч
  • Ірина Муравйова – радянська і російська актриса, Народна артистка Росії
  • Ірина Аллєгрова – російська естрадна співачка, актриса, Народна артистка Росії
  • Ірина Рязанова – радянська і російська актриса театру і кіно, Народна артистка Росії
  • Ірина Македонська – ранньохристиянська свята, шанована у лику великомучеників
  • Ірина – візантійська імператриця з Ісаврийскої династії

Іменини Ірини, День Ангела– 12, 16 січня, 26 лютого, 7 березня, 18, 26 травня, 17, 22 серпня, 1 жовтня

Підходять для шлюбу з Іриною: Не підходять для шлюбу з Іриною:
Андрій Валерій
Борис Дмитро
Іван Костянтин
Леонід Роман
Сергій Філімон
Степан
Повернутись на «Жіночі імена на літеру І»
Вгору