Опубліковано

Калерія означає «прекрасна» (це переклад імені Калерія з давньогрецької мови).

Характер Калерії з раннього дитинства доставляє батькам багато хвилювань. Калерія любить рухливі ігри, із задоволенням бігає. Для гостроти відчуттів вона може перебігти дорогу перед машиною, яка дуже близько. Такі забави Калерії можуть викликати у батьків прискорене серцебиття.

Книги Калерія любить читати, які відповідають її неспокійній вдачі. Їй подобаються пригоди і фантастика. Калерія
улюблениця батька. З матір’ю відносини рівні. Вона вислуховує всі її настанови, не сперечається, але настанови виконує не завжди.

Калерія

У більш старшому віці Калерія проявляє наполегливість, серйозно підходить до вибору спеціальності. Має схильність до професій, які дадуть їй можливість більше поїздити по світу. Калерія легко вступає в контакт з незнайомими людьми. У неї міцна психіка й відсутні які-небудь комплекси в поведінці.

Калерія захоплюється спортом. Не відмовиться від можливості мати дачну ділянку, щоб можна було виростити щось своїми руками. Калерії подобається ходити за покупками по магазинам.

Здоров’я, в принципі, має бути бездоганним, але Калерія схильна до психічних перенапруг і повноти. У зрілому віці потрібно постежити за очима і артеріальним тиском.

Ретельно підходить до вибору майбутнього чоловіка. Калерії потрібен чоловік з багатим духовним світом, акуратний і охайний у побуті. Пошуки супутника можуть бути тривалими. Не всі чоловіки здатні витримати такий відбір, і самі відмовляються від подальших зустрічей.

У шлюбі Калерія вірна. З великою ніжністю ставиться до дітей. Не допускає до себе зневажливого відношення. Завжди розраховує хоча б на невелику частку щирої уваги до себе.

Знамениті Калерії

  • Калерія Тороп – архітектор-реставратор, заслужений архітектор Російської Федерації
  • Калерія Каменьянова – заслужена артистка України.
  • Калерія Кукулієва – заслужений художник РРФСР, народний художник Росії, лауреат Державної премії РФ

Іменини Калерії, День Ангела – 20 червня

Підходять для шлюбу з Калерією: Не підходять для шлюбу з Калерією:
Арсеній Богдан
Валерій Владлен
Гавриїл Денис
Ігор Наум
Марк Осип
Варлам Власій
Повернутись на «Жіночі імена на літеру К»
Вгору