Опубліковано

Ім’я Каміла має грецьке коріння і означає “дівчина зі знатної родини”.

Маленька Каміла – дуже здібна дівчинка. Вона смілива і артистична, тому у всіх шкільних заходах бере участь з великими задоволенням і ентузіазмом.

У Каміли дуже легкий характер, – навіть незважаючи на те, що вона досить зарозуміла. У неї багато подруг і друзів. Каміли зазвичай – веселі жінки, які дуже люблять жити і вміють насолоджуватися кожною миттю. Жінка з таким ім’ям дуже добра.

Основними якостями власниці цього імені є: інтуїція, товариськість, сприйнятливість, збудливість.

Внаслідок надлишку довірливості в характері Камілу часто обманюють, – але Каміли не вміють вчитися на своїх помилках і часто наступають на одні й ті ж граблі.

Каміла

Каміла часто хворіє, у неї низький імунітет.

У цієї тендітної на вигляд жінці ховається дивно сильна вольова натура. Вони володіють такою якістю, як злопам’ятність, так що своїх недругів будуть пам’ятати довго. Здатні плести інтриги. Дуже цікаві і балакучі.

Каміла – хороша гостинна господиня. Сім’я завжди стоїть у неї на першому місці в списку пріоритетних завдань, як і любов до дітей.

У Каміли всі шанси швидко вийти заміж. Її легкий характер допоможе їй в цьому. Особливо вона подобається чоловікам у віці. А бути щасливою в шлюбі у неї шансів набагато менше. Камілі не заважає навчитися деякої постійності і терпінню.

Знамениті Каміли

  • Каміла – одна з героїнь сьомої книги «Енеїди» Вергілія, прекрасна проводирка амазонок
  • Каміла Ле-Данте – дружина декабриста В. П. Івашева
  • Каміла треверів – радянський історик культури, сходознавець, член-кореспондент АН СРСР, дослідник культури і мистецтва Середньої Азії
  • Каміла Белль – американська акторка

Іменини Каміли, День Ангела – 2 серпня

Підходять для шлюбу з Камілою: Не підходять для шлюбу з Камілою:
Богдан Олександр
Максим Олексій
Ярослав Євген
Юлій Марк
Пантелей
Пахом
Власій
Конон
Повернутись на «Жіночі імена на літеру К»
Вгору