Опубліковано

Ім’я Капітоліна має римське походження, означає «піднесена», «царствена».

Капітоліна з раннього дитинства проявляє лідерські риси характеру. Вона незалежна, домагається своїх цілей і ніколи не кидає нічого на півдорозі. Капітоліна відмінно вчиться в школі, бере участь у самодіяльності, любить виділятися з колективу.

Дорослішаючи, має все більш вольовий характер. Рішуча, тверда в словах і вчинку. Характер її скоріше можна назвати чоловічим, але при цьому Капітоліна наділена відмінною інтуїцією, яка допомагає їй приймати рішення і знаходити вихід з самої складної та заплутаної ситуації.

І аналітик, і синтетик чудово поєднуються в ній: Капітоліна вміє не тільки аналізувати поточну ситуацію, але й бачити її в цілому, мислити на кілька ходів вперед. Обережно і передбачливо.

Капітоліна

Якщо говорити про професії, то жінці з цим ім’ям прекрасно підходять керівні посади. Капітоліні можна довірити навіть дуже великий колектив і величезне підприємство: вона вирішить навіть найскладніше питання так, щоб це принесло максимальну вигоду справі і, якщо без цього не можна, мінімальну шкоду.

Горда і самолюбна, від чого здається людям зарозумілою. В особистому житті Капітоліні не дуже щастить: з людиною такого характеру дійсно не так легко ужитися. Незважаючи на вищесказане, Капітоліна може потрапити під чужий вплив. Але і під її вплив потрапити дуже легко, причому можна бути впевненим, що це принесе тільки користь.

Вміє грамотно використовувати власний та чужий досвід, рано стає, що називається, навченою життям. Якщо Капітоліна дає пораду – то краще прислухатись до неї, тому що це неодмінно принесе позитивний результат. Однак поради Капітоліна дає рідко – у неї просто немає на це часу, вона прагне прожити своє власне життя якомога повніше.

Любить перебувати у центрі уваги, прагне всіма силами виділитися з натовпу.

Капітоліна – відмінна господиня, любить готувати. Гостинна.

Знамениті Капітоліни

  • Капітоліна Румянцева – російська радянська художниця, живописець
  • Св. Капітоліна мучениця – після страшних тортур за відданість вірі Христовій обезголовлена в 304 р
  • Капітоліна Цереллія – освічена римлянка, що мала ґрунтовні пізнання в філософії та інших науках, була дружна Цицерона і мала на нього деякий вплив
  • Капітоліна Іллєнко – радянська актриса
  • Капітоліна Мещерська – поетеса, відома під ім’ям Толи Доріан
  • Капітоліна Барковська – радянська російська акторка
  • Капітоліна Гавриленко – актриса Новгородського театру драми, народна артистка Росії
  • Капітоліна Серьогіна – радянська ковзанярка, призер чемпіонатів світу

Іменини Капітоліни, День Ангела – 9 листопада

Підходять для шлюбу з Капітоліною: Не підходять для шлюбу з Капітоліною:
Вальтер Аристарх
Бенедикт
Венедикт
Повернутись на «Жіночі імена на літеру К»
Вгору