Опубліковано

Ім’я Кирила давньогрецького походження, зменшувальне від Кир – “пані”. За іншими даними, від грецького слова, що означає “сонце”.

Маленька Кирила дуже допитлива. Її цікавить буквально все: чому літають літаки, звідки беруться діти, навіщо цвірінькають горобці. Читати починає рано й швидко “ковтає” всі книги, наявні в будинку, іноді зовсім не розуміючи змісту. Володіє хорошою пам’яттю. З дитинства засвоює правила гарної поведінки, і в школі вчителі ставлять її в приклад іншим дітям.

Від надмірної позитивності в Кирили можуть виявитися ознаки зазнайства, вона може стати егоїсткою. Кирила дуже неохоче буде давати списувати домашні завдання своїм одноліткам. Прагне всюди бути першою – і в навчанні, і в іграх.

Кирила

Відноситься до людей з підвищеною самооцінкою. Любить покрасуватися і постійно чекає похвали на свою адресу. У суперечці її в першу чергу привертає можливість проявити свої знання і здібності, істина для неї виявляється на другому місці.

Слабкі місця у здоров’ї Кирили – кровообіг і система травлення.

При виборі чоловіка думає про те, яке вона буде справляти враження на оточуючих. З ревнощами ставиться до знайомих чоловіка, сама, як правило, не змінює.

Зі свекрухою знаходиться в неприязних стосунках.

Іменини Кирили, День Ангела – 12 травня

Підходять для шлюбу з Кирилою: Не підходять для шлюбу з Кирилою:
Олександр Антон
Валерій Владлен
Дмитро Єлисей
Кирило Костянтин
Марк Олег
Повернутись на «Жіночі імена на літеру К»
Вгору