Опубліковано

Назва походить від латинського слова "Клара" - "ясна, світла".

Клара в дитинстві справляє враження серйозної й вдумливої дівчинки. Із самим серйозним виглядом вона буде зав'язувати навіть шнурки на черевиках. Батькам не буде доставляти ніяких турбот. Вона добре вчиться і у всьому слухняна.

У Клари і в школі,і в студентські роки завжди величезна безліч подруг і знайомих. Вона доброзичлива, лагідна, і люди тягнуться до неї. Не страждає балакучістю й здатна тихо, спокійно вислухати співрозмовника, дати можливість вилити свою душу. При цьому сама ніколи не буде набридати зі своїми турботами, вважаючи, що ділитися можна тільки лише з дуже близькими і рідними людьми.

Клара

Прагне здобути вищу освіту і хорошу спеціальність з таким розрахунком, щоб бути впевненою у завтрашньому дні. Непоганий працівник, але на першому місці у неї завжди сім'я і дім. Вибирає професію педагога, інженера, лікаря, продавця. Клара звичайно тримається осторонь від молодих людей з ефектною зовнішністю, помітно одягнених. Більше цінує чоловіка з багатим внутрішнім світом, здатних на шляхетні вчинки й справжні почуття.

Заміж виходить за чоловіка, який твердо стоїть на ногах, що вміє добре забезпечувати сім'ю. Найбільше в сімейних відносинах цінує стабільність.

Клара - хороша господиня, багато часу проводить з дітьми, які стають її кращими друзями. Одягається скромно, але зі смаком, косметикою користується в міру.

З віком виникають проблеми з нервовою системою і серцем, але при правильному способі життя Клара легко з цим справляється.

Знамениті Клари

  • Клара Новікова - радянська і російська артистка естради, Народна артистка Росії
  • Клара Лучко - радянська, українська кіноактриса, Народна артистка СРСР, лауреат Сталінської премії другого ступеня
  • Клара Цеткін - німецький політик, діячка німецького та міжнародного комуністичного руху
  • Клара Румянова - радянська і російська актриса кіно і радіо, Заслужена артистка РРФСР

Іменини Клари, День Ангела - 17 квітня, 11 серпня

Підходять для шлюбу з Кларою:Не підходять для шлюбу з Кларою:
БорисАнатолій
ВікторВалерій
МихайлоДенис
ОлегСтаніслав
СеменАгній
Степан
Герман
Повернутись на «Жіночі імена на літеру К»
Вгору