Опубліковано

Жіноча форма імені Клавдій, що походить від латинського слова “Клаудіус” – “кульгавий”.

Клава – спокійна і врівноважена дівчинка. У дитинстві вона часто хворіє і багато часу проводить у товаристві матері, але не стає розбещеною і примхливою дитиною. Вона з дитинства привчається допомагати матері, може приготувати обід, подивитися за малюками і робить все це з явним задоволенням.

Вчиться добре, працьовита й наполеглива. Серед однокласників не виділяється, але більшість однолітків відчуває до неї симпатію.

Клавдія

Доросла Клавдія вміє терпляче переносити всі негаразди в житті, ніколи не обтяжує оточуючих своїми проблемами і готова сама надати посильну допомогу людині, що потрапила у скрутне становище.

Клавдія найчастіше стає хорошою дружиною і матір’ю. Але часто перший шлюб буває невдалим. Другий шлюб щасливіший першого, тому що Клавдія більш серйозно підходить до вибору партнера.

Чоловікові Клавдії ні на що буде поскаржитися, так як Клавдія прекрасна дружина, відмінна господиня, любляча мати і добре заробляє. Вона ощадлива і завбачлива в дріб’язках. У Клавдії скрізь усе складається вдало: на роботі, вдома, у відносинах з близькими та сусідами, але іноді їй шкодить відсутність “жіночої хитрості”, коли треба зуміти й не збрехати, але і правди не сказати. Наслідки зайвої прямоти бувають для Клавдії дуже неприємними.

Клавдії категорично не можна палити, вона схильна до захворювань легенів і бронхів.

Знамениті Клавдії

  • Клаудія Шиффер – німецька топ-модель
  • Клавдія Кардинале – італійська актриса
  • Клавдія Шульженко – співачка, актриса театру і кіно, Народна артистка СРСР
  • Клавдія Кудряшова – російська радянська співачка, Народна артистка СРСР

Іменини Клавдії, День Ангела – 6 січня, 2 квітня, 19 листопада

Підходять для шлюбу з Клавдією: Не підходять для шлюбу з Клавдією:
Олексій Гнат
Андрій Костянтин
Віктор Микита
Роман Сергій
Федір Юрій
Повернутись на «Жіночі імена на літеру К»
Вгору