Опубліковано

Ім’я походить від старослов’янського слова, що означає любов.

Це ім’я викликає найкращі почуття у людей по відношенню до жінки, що носить це ім’я. Маленька Люба постійно перебуває в обстановці доброзичливості і обожнювання, їй не складає труднощів бути постійно в центрі уваги. Людина, спілкуючись з Любою, хоче посміхнутися і сказати ласкаве слово своїй співбесідниці.

Люба з дитинства відрізняється особливою чарівністю, рано починає кокетувати. У відносинах з батьками доброзичлива й уважна, але її почуттям не вистачає душевної теплоти. У конфліктних ситуаціях здатна поступитися, але тільки до певної межі. У школі вчиться посередньо, у неї можуть бути погані оцінки, але це її не турбує, тому що сподівається, що в її подальшому житті знання не гратимуть суттєвої ролі.

Любов

Люба рано стане відвідувати салони краси, ательє мод, домашня робота в неї ентузіазму викликати не буде. Професію постарається одержати не пов’язану з великою відповідальністю в прийнятті рішень. Найбільше їй підходить спеціальність косметолога, архівного працівника, фармацевта.

Любов ніколи не відчуває нестачі в прихильниках, що істотно ускладнює її зробити безпомилковий вибір. Не сподіваючись на себе, може скористатися послугами ворожок або спробувати довідатися долю по гороскопах.

Можливість вдалого шлюбу при такому підході до заміжжя може бути невеликою, і перший шлюб часто буває невдалим. На самоті залишається недовго, у повторному шлюбі робиться поступливішою.

Любов схильна до стресів, які, однак, роблять її більш м’якою і терпимою.

Знамениті Любові

  • Любов Поліщук – радянська і російська актриса театру і кіно
  • Любов Пономаренко – українська письменниця-прозаїк
    Любов Успенська – російська і американська співачка, виконавиця міського романсу і російського шансону
  • Любов Орлова – знаменита радянська актриса, лауреат двох Сталінських премій першого ступеня, Народна артистка СРСР
  • Любов Соколова – радянська і російська актриса, Народна артистка СРСР
  • Любов Сліска – російський державний і політичний діяч
  • Любов Єгорова – знаменита радянська і російська лижниця, шестикратна олімпійська чемпіонка, багаторазова чемпіонка світу, володарка Кубка світу, Заслужений майстер спорту СРСР, Заслужений майстер спорту Росії, Герой Російської Федерації

Іменини Люби, День Ангела – 30 вересня

Підходять для шлюбу з Любою: Не підходять для шлюбу з Любою:
Олександр Борис
Олексій Ігор
Віктор Станіслав
Генадій Гнат
Гліб Герасим
Костянтин
Юрій
Єлисей
Повернутись на «Жіночі імена на літеру Л»
Вгору