Опубліковано

Ім’я Неллі має грецьке коріння і означає «молода», «нова».

Неллі – розумна дівчинка, товариська і легко сходиться з людьми. Але чужих таємниць Неллі зберігати не вміє: вона дуже балакуча, і секрети, довірені їй потай, буквально злітають з губ, про що дівчинка завжди жалкує.

Неллі – улюблена дитина в родині, та це й зрозуміло. Вона добра і ласкава, якщо раптом і свариться з кимось, то швидко забуває про сварку і підходить миритися першою. У маленької Неллі широке коло інтересів, при цьому вона любить вчитися і часто стає відмінницею.

Неллі

Неллі має свій погляд на речі, який неодмінно прагне відстояти, причому робить це досить делікатно, – так, що люди переглядають свої погляди, погоджуючись з її думкою. Любить доглядати за рослинами, тваринами, хворими.

Неллі – модниця, на нові наряди, прикраси та косметику вона витрачає практично всі свої гроші, тому проблема накопичення стоїть перед нею дуже гостро. Вона зовсім не вміє грамотно розрахувати свій бюджет, тому часто бере гроші в борг. Але повертає борги вчасно.

Неллі – трудоголік. Своїй роботі вона віддає всю себе, і інших тем, окрім виробничих, в розмовах для неї не існує. Займатися будинком не любить.

Ревнива, часто ревнує через дрібниці – у Неллі вкрай загострене почуття власності. У чоловіках найбільше цінує сталість і розважливість. Якщо говорити про професії, то з Неллі може вийти хороший медик або педагог, працівник мистецтва. Так як з дитинства Неллі добре вчилася, не виключено, що вона захистить докторську дисертацію в якомусь напрямі, – хоча б для того, щоб відчувати власну значущість.

Знамениті Неллі

  • Неллі Закс – німецька поетеса
  • Неллі Уварова – російська актриса театру і кіно, лауреат конкурсів Смоленського і їм. Яхонтова
  • Неллі Пшоняна – провідна актриса Московського театру ім. Моссовета
  • Неллі Фуртадо – канадська співачка, автор пісень, музичний продюсер і актриса
  • Неллі Нечволодова – російський художник-модельєр в області високої моди
  • Неллі Кім – заслужений майстер спорту, чемпіонка Олімпійських ігор, світу, Європи зі спортивної гімнастики

Іменини Неллі, День Ангела – 3 червня, 13 листопада

Підходять для шлюбу з Неллею: Не підходять для шлюбу з Неллею:
Олександр Андрій
Борис Юхим
Євген Петро
Костянтин Степан
Яків Тарас
Клавдій Азарій
Трохим
Андронік
Варух
Фрол
Повернутись на «Жіночі імена на літеру Н»
Вгору