Опубліковано

Ім’я Нона має єгипетські коріння і означає “присвячена Богу”.

Маленька Нона – весела і доброзичлива дівчинка. Спокійна, всі свої вчинки ретельно зважує, бо рідко допускає помилки і провини. Вона із задоволенням знаходиться як в компанії, так і на самоті, завжди знаходячи, чим себе зайняти.

Добре вчиться, тому що володіє чудовою пам’яттю і допитливістю. Любить дивитися добрі мультфільми, читати книги.

Нона – дуже уразлива, і не вміє ні прощати, ні забувати образи. Хоча, враховуючи те, що дівчинка дуже чарівна, ворогів і кривдників у неї дуже мало. Важко переживає перехідний вік: у Нони починаються постійні перепади настрою і деколи вона навіть схильна до суїцидальних думок, тому в підлітковому віці батьки повинні приділяти їй максимум уваги.

Нона

Нона непосидюча в дитинстві, тому в дорослому житті їй дуже важко звикнути до того, щоб доводити до кінця розпочату справу. Внаслідок цього не виключені часті зміни роботи.

А ось спорт і фізичні навантаження, які ще в дитинстві полюбилися дівчинці, рекомендується не кидати: вони не тільки дисциплінують, але і приносять їй величезний заряд позитиву.

Чоловіки від Нони в захваті. Вона кокетлива, вкрай жіночна, красива душею і тілом. З друзями, придбаними ще на шкільній лаві, Нона підтримує зв’язок все своє життя.

Головна риса Нони – чесність. Вона не любить фальш всім своїм єством, тому не допускає її існування в своєму оточенні, свято вірячи в те, що світ здатна врятувати аж ніяк не краса – тільки чесність.

Жінкам, що носять це ім’я, підійдуть професії спортивного тренера або спортсмена в будь-якому виді спорту (головне, щоб він був улюбленим), конструктора, економіста або бухгалтера, секретаря, актриси, перукаря. Нона в принципі здатна освоїти будь-яку професію, якщо вона того захоче, і домогтися у своїй справі певних успіхів.

Знамениті Нони

  • Нона Гришаєва – російська співачка й актриса театру і кіно
  • Нона Мордюкова – радянська і російська кіноактриса
  • Нона Терентьєва – радянська актриса театру і кіно
  • Нона Бодрова – радянська телеведуча, заслужена артистка Росії, лауреат Державної премії СРСР
  • Нона Муравйова – радянський державний, партійний і громадський діяч, міністр соціального забезпечення РРФСР, голова Центральної ревізійної комісії КПРС
  • Нона Копержинська – українська радянська актриса театру і кіно
  • Нона Каракашян – перша вірменська жінка – міжнародний арбітр з шахів, шахістка, тренер, організатор

Іменини Нони, День Ангела – 18 серпня

Підходять для шлюбу з Ноною: Не підходять для шлюбу з Ноною:
Анатолій Аристарх
Геннадій Георгій
Микола Степан
Павло Федір
Сергій
Агафон
Повернутись на «Жіночі імена на літеру Н»
Вгору