Жіночий журнал JIJOUR

Опубліковано

Жіноча форма від імені Олександр.

Якщо Олександра в родині єдина дитина, то вона стає впертою й примхливою. Неохоче грає з іншими дітьми. У шкільному віці, маючи гарне здоров'я, займається спортом, проявляє при цьому цілеспрямованість і домагається значних успіхів.

Вчиться добре по всіх предметах, любить читати. Домашні справи її не приваблюють, і якщо в будинку намічається велике прибирання або який-небудь інший захід, може раптово "захворіти" або знайти іншу вагому причину, щоб ухилитися від участі в роботі. ;)

Зовні робить враження замкнутої дівчинки, але в душі вона чиста й чекає такої ж щирості й справедливості від інших. Не прощає найменшого обману - можна назавжди позбутися її довіри.

Олександра

Олександра обов'язково намагається одержати вищу освіту, щоб відчувати себе впевнено в житті. Може стати лікарем, бухгалтером, учителем, їй подобається водити автомобіль.

Олександра з дитинства починає багато спілкуватися із хлопчиками й з віком вона краще почуває себе в чоловічому товаристві. Заміж виходить пізно й стає не тільки прекрасною господинею, але й гарним другом своєму чоловікові. *THUMBS UP* Дуже любить подорожувати, проводити час за містом. Разом з чоловіком любить дивитися хокей або футбол. У шлюбі постарається мати багато дітей, буде турботливою мамою. Для своєї родини здатна зробити багато чого.

Здоров'я в Олександри, як правило, гарне, але іноді порушуються цикли і виникає безсоння. Слабке місце - нервова система, але вона врівноважується сильною волею.

Іменини Олександри, День Ангела: 22 березня, 2 квітня, 6, 21 травня, 23 грудня

Знамениті Олександри

  • Олександра Гуркова - рок-співачка, актриса и фотомодель
  • Олександра Савельєва - співачка
  • Олександра Бруштейн - письменниця
  • Олександра Ніколаєнко - акторка
Підходять для шлюбу з Олександрою:Не підходять для шлюбу з Олександрою:
АнатолійВалентин
АндрійВалерій
ВікторГеоргій
ДенисЄвген
ІванМикола
ПетроСтепан
СеменЮлій
ЮрійАксентій
ДорофейАгафон
Фрол
Повернутись на «Жіночі імена на літеру О»
Вгору