Опубліковано

Олена – значить світла, сяюча.

У поведінці Олени можна помітити певну напруженість, але видно це не відразу. У ранньому дитинстві вона спокійна і життєрадісна, а починаючи з підліткового віку всередині неї починає відбуватися одна лише їй помітна внутрішня боротьба. Її нерви часто на межі, але про це часто ніхто не здогадується. Їй варто бути не такою самолюбивою, почати першою відчувати до людей і виділяти більше душевного тепла, а не чекати його від інших.

Добре, що всі ці її проблеми можуть піти в минуле, якщо Олена зустріне свою другу половину. *IN LOVE* Тоді й почне проявлятися її добра і лагідна сутність. Головне, уникати сімейних конфліктів і чвар, інакше душевна напруженість виникне знову. І шлюб Олени буде приречений.

Характер імені Олени такий, що при спілкуванні з нею слід пам’ятати про ранимість її натури, не дивлячись на надіту на обличчя маску.

Олена

Основними рисами натури жінок, які носять ім’я Олена, можна називати її сприйнятливість і збудливість.

Олена буває надміру збудлива і навіть примхлива, що говорить про її слабкість, але при цьому і про зачарування. Вона шукає друзів серед чоловіків, а от з жінками дружба складається рідко і непросто. Образлива і злопам’ятна. Олена здатна на добрі вчинки, особливо якщо це для неї не варто праці. ;D Олені краще не довіряти своїх секретів, бо вона може їх розбовтати. Успіхам інших заздрить, так як сама має непомірні амбіції.

Вона швидка, розумна і дотепна, сердечна – правда, це не буде тривати довгий час. Англійці говорять про Олену, як про «леді ​​щирість»: вона і справді дуже довірлива, часом до простоти, але на все життя замикається для людини, що скористалася її довірливістю зі злим умислом. Її основний ворог – величезна лінь. Боротьба з цим пороком – мета її життя. Олена часто закохується, але, зустрівши свою другу половину, не щадить себе в своїй жертовній любові. Любить мир і спокій.

Іменини Олени, День Ангела – 19 березня, 3 червня, 8 червня, 12 листопада.

Знамениті Олени

  • Олена Карпенко – поетеса, виконавиця авторських пісень
  • Олена Шоптенко – чемпіонка світу з бальних танців
Підходять для шлюбу з Оленою: Не підходять для шлюбу з Оленою:
Броніслав Олексій
Максим Богдан
Микола Володимир
Сергій Зіновій
Филимон Станіслав
Ярослав
Рустік
Повернутись на «Жіночі імена на літеру О»
Вгору