Опубліковано

Ім'я Олеся - українська форма від Олександра. Олеся означає «захищати».

Маленька Олеся - велика пустунка. За характером вона ексцентрик, тому своїми діями нерідко просто шокує оточуючих. З хлопчиками практично не спілкується, не знаходячи з ними спільних тем для розмови, зате має багато подруг серед ровесниць. Характером частіше схожа на матір, ніж на батька.

Зі здоров'ям у маленької Олесі неважливо - вона багато і подовгу хворіє. *CRYING* Незважаючи на це, дуже любить спорт, з задоволенням ходить на плавання.

Олеся дуже приваблива. Чоловіки знаходять жінку, що носить це ім'я, дуже спокусливою і привабливою, тому нестачі в кавалерів Олеся не відчуває.

Легко знаходить спільну мову з незнайомими людьми. При цьому Олеся вміє не тільки слухати, але й чути, завжди знаходячи для співрозмовника слова розради і підтримки. Саме тому всі її знайомі своїми бідами діляться саме з нею.

Олеся

Характер Олесі, з самого дитинства вельми неврівноважений, таким і залишається, лише трохи згладжуючись під час дорослішання.

Саме тому доросла Олеся - запальна, емоційна, часто робить необдумані вчинки. Найцікавіше те, що за свої невдачі Олеся не журиться, а будь-яка втрата приносить Олесі щось нове.

Олеся звична вимагати багато чого від інших, а ось на себе "дивитись з боку" не вміє. Це приносить їй дуже багато проблем, з яких вона, до її честі, виплутується, як кішка. Олеся ніколи не впадає в песимістичний настрій, вважаючи за краще працювати над своїми помилками.

Олеся любить виділятися і привертати до себе увагу оточуючих. Можливо, саме тому навіть професію собі вона вибирає з претензією на оригінальність. O:-) Тому серед Олесь цілком можна зустріти геологів, військовослужбовців та пілотів.

Іменини Олесі, День Ангела -  24 липня.

Знамениті Олесі

  • Олеся Миколаєва - російський поет, прозаїк, есеїст
  • Олеся Судзиловська - російська актриса театру і кіно
  • Олеся Железняк - актриса театру і кіно
Підходять для шлюбу з Олесі:Не підходять для шлюбу з Олесі:
АркадійАнтон
ВалерійАртем
ВасильЛев
ДанилоМикола
ІгорРоберт
ЛеонідСвятослав
ЄлисейЮліан
ФилимонГерасим
Повернутись на «Жіночі імена на літеру О»
Вгору