Опубліковано

Паула означає «скромна»

Паула за темпераментом – флегматик, однак чутливий і дуже збудливий. Втрачається від критичних зауважень на свою адресу. Дуже стурбована тим, як ставляться до неї оточуючі: засуджують або схвалюють її вчинки, люблять чи ні. *SCRATCH* У неї нестійка душевна рівновага, вроджена потреба в любові, без якої вона просто вмирає або психічно розбудовується. Не вміє робити відмінності між почуттям симпатії і сексуальним потягом. Завжди не впевнена в собі і своїй чарівності.

Вона має аналітичний тип мислення, відмінну пам’ять, але позбавлена ​​інтуїції, уяви та сили волі. Паула починаючи справу, ніколи не доводить її до кінця. Веде себе зовні розкуто, але не переступає через загальноприйняті принципи моралі.

Паула

Дуже щира, тому її зовнішній спокій і неквапливість оманливі, від Паули можна очікувати будь-якого сюрпризу. Паула не дуже працелюбна, і роботу, доручену справу виконує переважно з почуття обов’язку. Місце роботи змінює часто. Особливої ​​схильності до будь-якої професії не проявляє. Кар’єра її не цікавить.

Основна мета її життя – благополучно вийти заміж. ;D Випадкова зустріч для Паули може завершитися заміжжям. Чоловікові вірна, дуже важко переживає його зради. Часом сама не може визначити рівень своєї чуттєвості і сексуальності. Батькам треба потурбуватися заздалегідь про її пізнання в області інтимних відносин сімейного життя. Мила і легка у спільному житті, швидко адаптується в будь-якій обстановці.

Іменини Паули, День Ангела – 16 січня, 8 лютого, 23 лютого, 16 червня, 17 червня

Знамениті Паули

  • Паула Селінг – румунська співачка, композитор і радіо-діджей
  • Паула Модерсон-Беккер – німецька художниця, відома представниця раннього експресіонізму
  • Паула Юлія Весела – одна з вокалісток у фінській поп-групи PMMP, скрипалька і поетеса
  • Паула Гітлер – молодша сестра Адольфа Гітлера
  • Паула Рего – британська художниця
  • Паула Хаапакоскі – фінська оріэнтировщиця
Підходять для шлюбу з Паулою: Не підходять для шлюбу з Паулою:
Мирон Степан
Фелікс Юрій
Ельдар Анатолій
Повернутись на «Жіночі імена на літеру П»
Вгору