Опубліковано

Пауліна означає «скромна»

Основними рисами характеру Пауліна є інтелект, збудливість, активність.  Легкозбудимі нервові холерики. Швидко виходять з себе. Справляють враження жінок «з претензією». Здаються гордими і неприступними, хоча насправді це несміливі й не впевнені в собі люди. *SCRATCH*

Інтелігентні і дають відчути це оточуючим. Схильні все приймати на себе, зайво суб’єктивні. У них досить важкий характер, але живуть вони цікавою і корисною життям.  Часто займають позицію «ображеної чесноти».

Здатні на напади гніву, які просто шокують людей. Пауліни не відчувають особливої ​​потреби в роботі, хоча справляють враження діяльних людей. Їм не вистачає витримки, часто вони намагаються зловити відразу двох зайців. З таких жінок виходять непогані журналісти та рекламні агенти.

Пауліна

Повністю заглушені розумовою аспектом їх особистості. Самовдоволені, вважають себе дуже розумними, все ж оточуючі, на їхню думку, круглі дурні. Незважаючи на те що їм доводиться терпіти великі поразки, Пауліни ніколи не втрачають віру в себе. Дуже нервові й імпульсивні. Сліпо довіряють своєму розуму, хоча той іноді підводить їх.

Хитка, занадто сильно залежить від психіки. Нервова система нестабільна. Швидко втомлюються. Їм необхідний тривалий сон і відпочинок.

Носять маску байдужості, їх важко схвилювати. Свого майбутнього партнера Пауліни настільки ідеалізують, що зустріти такого стає проблематичним.

Люблять оточувати себе людьми приємними і водночас корисними. ;D Їх вітальня часто нагадує густонаселену контору. Подібні жінки красиві, граціозні і одночасно черстві і нетерпимі до людей, завжди готові вступити з ними в протиборство.

Іменини Пауліни, День Ангела – 14 березня, 6 червня, 31 грудня.

Знамениті Пауліни

  • Пауліна Фредеріка Марія Вюртемберзькі – принцеса Вюртемберзькі, герцогиня-консорт Нассау
  • Пауліна Рубіо – мексиканська співачка, зірка латинської поп-музики
  • Пауліна Марія де Ана – німецька співачка (сопрано)
  • Пауліна Мацюшек – відома польська лижниця, учасниця Олімпійських ігор у Ванкувері
  • Пауліна Лігоцький – польська сноубордистка, яка виступає в хаф-пайп
  • Пауліна Бейнс – англійська художниця-оформлювач, автор ілюстрацій до більш ніж 100 книг
  • Пауліна Петронела Кракова – польська письменниця, публіцистка, педагог, редактор періодики, для дітей
  • Пауліна Д’Амброзіо – бразильська скрипалька і музичний педагог
  • Пауліна Халл – норвезький композитор і музичний критик
Підходять для шлюбу з Пауліною: Не підходять для шлюбу з Пауліною:
Степан Ян
Ігор Віктор
Повернутись на «Жіночі імена на літеру П»
Вгору