Опубліковано

Петронія – допитлива дівчинка. З раннього віку вона починає мучити батьків питаннями. Її цікавить все: навіщо будують гнізда пташки, де вночі перебувають трамваї, як улаштований будильник. Маленька Петронія музично обдарована, у неї може бути непоганий голос. Батькам було б непогано влаштувати дочку в музичну школу.

Петронія вчиться легко й не доставляє клопоту вчителям. В юності часто займається колекціонуванням фотографій артистів і музичних записів співаків.

Петронія

Петронія по закінченні школи прагне продовжити освіту. У своїй спеціальності бореться за лідерство, і тому дуже ретельно ставиться до своєї професійної підготовки. У Петронії є схильність до аналізу і систематизації, тому вона може стати слідчим, математиком, інженером.

У виборі чоловіка Петронія не поспішає, довго оцінює – чи відповідає обранець її ідеалу. Одна з основних вимог до чоловіка – вірність, інші якості для Петронії не настільки важливі. У ревнощах може бути нестриманою. Дуже любить свою матір, і тому чоловікові Петронії доведеться зважати на вплив тещі на вчинки дружини.

Слабкі місця – опорно-рухова система і очі.

Іменини Петронії, День Ангела – 12, 21 жовтня

Підходять для шлюбу з Петронією: Не підходять для шлюбу з Петронією:
Олександр Афанасій
Борис Віталій
Петро Юхим
Сергій Леонід
Тарас Матвій
Дорофей
Валеріан
Повернутись на «Жіночі імена на літеру П»
Вгору