Опубліковано

Рада скромна, сором’язлива і тиха дівчинка, яка так подобається оточуючим, з роками з’являється нерішучість і невміння швидко реагувати на нестандартну ситуацію.

Характер імені Рада такий, що його володарка трохи скованна, занурена в свій внутрішній світ, довго переживає неприємності. Не вміє робити одночасно кілька справ – втрачається і в результаті не робить толком ні одної.

У Ради прекрасна пам’ять, вона з дитинства захоплюється музикою і поезією, знає багато віршів напам’ять. Її більше приваблюють гуманітарні професії, ніж технічні.

Рада

“Літні” жінки більш вдалі, але і більш ранимі, вони занадто чутливі і гостро реагують на те, що інша навіть не помітить.

“Зимові” – люблять побурчати, надутися, але тут же забудуть, з якого приводу образилися. Господині вони неважливі, для них головне – духовне спілкування з цікавими гостями, а не те, як смачно їх нагодувати. Вони трохи зануди, люблять докопуватися до дрібниць, не терплять недомовленості.

“Осінні” – живлять пристрасть до розумних неординарних людей, іноді складається враження, що вони просто колекціонують їх, щоб продемонструвати гостям. Можуть бути схильні до депресії. Читають запоєм і люблять обговорювати прочитане.

У цьому імені закладені величезні потенційні можливості, потрібно тільки вміти їх реалізувати.

Іменини Ради, День Ангела – 13 січня.

Знамениті Ради

  • Рада Грановська – відомий психолог; професор Санкт-Петербурзького державного університету; академік Балтійської Академії педагогічних наук та Міжнародної Академії акмеології. Автор концептуальної моделі взаємодії мислення людини з системою підсвідомих та усвідомлених психологічних бар’єрів,а також механізмів і способів їх подолання
  • Рада Мітчелл – австралійська кіноактриса. Найбільш відома за своїми ролями у фільмах «Чорна діра» і «Сайлент Хілл»
  • Рада Хрущова – дочка керівника СРСР М. С. Хрущова
Підходять для шлюбу з Радою: Не підходять для шлюбу з Радою:
Кирило Віталій
Ростислав Павло
Андрій Мефодій
Повернутись на «Жіночі імена на літеру Р»
Вгору