Опубліковано

Основними рисами характеру імені Рахіль є: товариськість - воля - інтелект - працьовитість. В цьому імені укладені величезні потенційні можливості.

Все життя жінок на ім'я Рахіль протікає в спробах зрівноважити дві тенденції їх характеру - кілька холеричний темперамент і схильність до глибокого співпереживання і жертовності. Були б просто нещасні, якби довелося присвятити своє життя підпорядкування кому-небудь. Дуже об'єктивні. Рахіль мислить конкретно, впевнені в своїх силах. Якщо ж мова йде про щось абстрактне, проявляють нерішучість і боязкі, як лані.

Їх воля здатна переробити характер. Цим все сказано. Але ці жінки прекрасно тримають себе в руках. Володіють інтуїцією, але не користуються нею. Володіють синтетичним складом розуму, з будь-якої ситуації можуть самі знайти вихід.

Терпіти не можуть фліртувати і грати почуттями. Високоморальні і без тіні агресивності. Шукають виправдання чужих помилок, а собі самим не прощають нічого. Володіють чудовим здоров'ям, невтомні. Однак повинні стежити за нирками.

Рахіль

Рахіль повністю підпорядкована розуму. Їм не вистачає здорового егоїзму. З цих жінок виходять люблячі і вірні дружини.

Свій внутрішній емоційний стан приховує під маскою стриманості і холодності. Рахіль самокритична, вона не прощає собі власних прорахунків.

Рахіль - чуттєва жінка, але секс для неї повністю підпорядковується розуму.

Сфера їх діяльності дуже різноманітна. Всі вони дуже дисципліновані, перш за все це берегині домашнього вогнища і чудові матері сімейства. Можуть працювати медсестрами, санітарками, педіатрами, стюардесами.

Іменини Рахіль, День Ангела - 17 серпня.

Знамениті Рахілі:

 • Рахіль Михайлівна Мессерер-Плісецька - радянська актриса німого кіно, мати відомої балерини Майї Плісецької та постановника Олександра Плісецька.
 • Рахіль Соломонівна Ейдельсон - білоруська шахістка.
 • Рахіль Гедальевна Геллер - радянський політичний і громадський діяч, депутат Верховної Ради СРСР одинадцятого скликання.
 • Рахіль Уелч - американська актриса і секс-символ 1970-х років.
 • Рахіль Мельер - іспанська співачка, актриса кіно, зірка міжвоєнної епохи.
 • Рахіль Кастро - американська актриса. Найбільш відома роллю Герті, дочки персонажа Бена Аффлека у фільмі «Дівчина з Джерсі".Ракель Циммерман - бразильська топ-модель.
 • Рахіль Корраль Аснар - іспанська спортсменка, срібний призер літніх Олімпійські ігор 2008 року в групі. Чемпіонка світу 2009 року.
 • Рахіль Вайс - британська актриса, лауреат премії Американської академії кінематографічних мистецтв і наук («Оскар»).
 • Рахіль Лорен Стівенс - англійська співачка, також актриса і модель.
 • Рахіль Енн МакАдамс - канадська кіноактриса.
 • Рахіль Тікотін - американська актриса.
 • Рахіль Флат - американська фігуристка, що виступає в одиночному розряді. Чемпіонка світу серед юніорів 2008 року і чемпіонка США 2010. За даними на 29 січня 2011 року займатися 10-е місце в рейтингу Міжнародного союзу ковзанярів.Рейчел Енн Гріффітс - австралійська актриса, сценарист і режисер, лауреат премій «Золотий глобус» і двох нагород «Гільдії кіноакторів США», номінант на «Оскар» в 1999 році і «Еммі» в 2002 і 2003 роках.
 • Рахіль Лі Кук - американська кіноактриса.
Підходять для шлюбу з Рахіль:Не підходять для шлюбу з Рахіль:
ДенисЙосип
АнатолійВіталій
ВладиславОлег
Повернутись на «Жіночі імена на літеру Р»
Вгору