Опубліковано

Ім’я має давньогрецькі корені і означає “відроджується”.

Маленька Рената – мрійниця: вона може годинами просидіти за улюбленою книжкою, уявляючи себе її головною героїнею, або просто пролежати в ліжку весь день, уявляючи з усією пристрастю історію своїх пригод.

Рената любить створювати що-небудь, результатами своєї праці милується годинами з неприхованим захопленням. саме тому жінки з цим ім’ям можуть всю відпустку проводити на дачі, отримуючи від такого “відпочинку” набагато більше задоволення, ніж від поїздки до теплого моря.

У досягненні своєї мети Рената наполеглива. Буває, що через цю свою наполегливість не помічає очевидного і на шляху до мети буквально “б’ється об стіни”, хоча трохи віддалік знаходяться відкриті двері. Тому потребує союзників, які зможуть вчасно підказати і направити в правильне русло.

Рената

Свого Рената ніколи не упустить в будь-якому випадку.

Нових починань від неї краще не вимагати – жінка з цим ім’ям вкрай важка на підйом. Але, до її честі, вона вміє доводити почате до кінця, тому Ренаті можна довіряти виконання навіть самих складних завдань.

Рената любить спілкуватися з людьми, у неї багато друзів, знайомих, які завжди раді опинитися в її товаристві. Вона кілька схильна до сповідальності, але вміє під час себе обсмикувати. Із задоволенням радіє чужим перемогам і дає розумні поради.

Хороша господиня. Рената найбільше любить вигадувати оригінальні рецепти страв, способи їх оформлення. Може зробити справжнє дизайнерське відкриття при декорі власної квартири.

Дітей балує всіляко, а про чоловіка дбає так, як не всяка мати здатна піклується про власну дитину.

Іменини Ренати, День Ангела – 17 листопада.

Знамениті Ренати

  • Рената Муха – дитяча поетеса
  • Рената Литвинова – кіноактриса, режисер, письменниця, телеведуча
Підходять для шлюбу з Ренатою: Не підходять для шлюбу з Ренатою:
Олександр Броніслав
Валерій Геннадій
Василь Юлій
Іван
Станіслав
Юрій
Фрол
Повернутись на «Жіночі імена на літеру Р»
Вгору