Опубліковано

Роберта за темпераментом – флегматик. Дуже вразлива. Позбавлена як інтуїції, так і уяви.

Не допитлива, але стурбована думкою оточуючих про неї. Володіє відмінною пам’яттю, аналітичним типом мислення. Але вона не відрізняється особливою активністю і може залишити незавершеною розпочату справу. Виконує свою роботу в основному з почуття обов’язку.

Батькам необхідно якомога раніше просвітити Роберту про інтимну сторону сімейного життя.

З людьми завжди щира. У неї вроджена потреба в любові з боку оточуючих, рідних і чоловіка. Відсутність люблячої атмосфери може привести її до душевного розладу.

Роберта

Роберта не вміє робити відмінності між почуттям симпатії і сексуальним потягом, тому часом потрапляє в двозначну ситуацію. У Роберти дуже нестійка психіка. Але вона мила і легка в сімейному житті, легко пристосовується до будь-яких обставин.

З усіма ладнає. Її спокій і неквапливість часом бувають уявними і вона здатна зробити сюрприз.

Часто міняє роботу. Роберта віддає перевагу професіям, які пов’язані з людською обіцянкою. Працює в сфері обслуговування, в системі громадського харчування, в торгівлі, агентом з реклами, педагогом, медсестрою.

Іменини Роберти, День Ангела – 3 липня.

Знамениті Роберти

  • Роберта Вільямс – відомий дизайнер комп’ютерних ігор.
  • Роберта Вінчі – італійська професійна тенісистка.
  • Роберта Флек – американська соул-співачка, відома виконанням витончених джазових балад, за які вона виграла кілька нагород «Греммі».
  • Роберта Амайон – французький філолог, антрополог, монголоведов. З 1974 року почесний директор Науково-дослідної Практичної школи вищих досліджень (EPHE) по секції релігійних наук (Релігії Північної Азії).
  • Роберта Лінн Бондар – перша канадська жінка-астронавт і перший лікар-невролог, який побував в космосі.
Підходять для шлюбу з Робертою: Не підходять для шлюбу з Робертою:
Юрій Леонід
Сергій Василій
Анатолій Віталій
Повернутись на «Жіночі імена на літеру Р»
Вгору