Опубліковано

Ім’я має латинське коріння і походить від назви квітки.

Маленька Роза – рухливий дитина, вона не сидить на місці, але це не доставляє батькам великих незручностей, бо дівчинка прекрасно вміє сама організувати своє дозвілля. Вона любить ходити на природу, співати, танцювати, із задоволенням займається в спортивних секціях, що допомагає витрачати надлишок енергії в потрібне позитивне русло.

Можливо, саме тому Рози досить самовпевнені і мають завищену самооцінку. Вони люблять вражати оточуючих своїми навичками, в школі ніколи не відмовляються від участі в самодіяльності і практично постійно займають перші місця.

Роза – дуже дратівлива жінка. вона не любить, коли щось йде не так, як би хотілося їй чи було заплановано. Тим не менш, навколишні змушені терпіти її капризи. Роза є душею будь-якої компанії, залучаючи до себе заздрісні погляди.

Роза

Саме через заздрість, колеги ніколи не забудуть виставити Розу в невигідному світлі перед начальством. Але Роза настільки приваблива, що всі її промахи керівництвом будуть прощені.

Рози схильні до депресій, в яких можуть прибувати довгі місяці – їм потрібна допомога професіоналів у вирішенні психологічних негараздів. Своїм кривдникам нічого не прощають і можуть при нагоді жорстоко помститися.

Рози схильні до повноти, тому їм просто необхідно стежити за своїм харчуванням і відвідувати фітнес-зали. Тим не менше, їх підвищена сексуальність тягне до них чоловіків, немов метеликів на полум’я свічки.

Жінкам, що носять це ім’я, краще вибирати професії, пов’язані зі спілкуванням, – з них вийдуть відмінні продавці, лікарі-терапевти, вчителі.

З жінок з цим ім’ям виходять чудові господині і матері. А ось як дружина Роза досить деспотична і вимагає від чоловіка повного підпорядкування.

Іменини Рози, День Ангела – 7 травня, 17 липня, 23 і 30 серпня, 4 вересня.

Знамениті Рози

  • Роза Люксембург – німецька революціонерка, діяч європейського комуністичного руху
  • Роза Ауслендер – єврейська німецька поетеса
  • Роза Лі – американська актриса, письменниця
  • Роза Макагонова – радянська кіноактриса, заслужена артистка РРФСР
  • Роза Кері – англійська письменниця
  • Роза Шаніна – радянський одиночний снайпер
  • Роза Рогомбе – габонський політичний діяч
  • Роза Римбаева – радянська і казахська співачка
Підходять для шлюбу з Розою: Не підходять для шлюбу з Розою:
Анатолій Володимир
Ігор Владислав
Станіслав Іван
Юрій Сергій
Аксентій
Овсій
Повернутись на «Жіночі імена на літеру Р»
Вгору