Опубліковано

Основними рисами характеру імені Розалія є: воля – сприйнятливість – збудливість – інтуїція.

Жінки на ім’я Розалія часто інтригують. Ніколи не знаєш, вибухнуть вони або заспівають. З дитинства потрібно тримати їх в руках.

Насилу можуть всидіти на місці, їм потрібно весь час рухатися, танцювати і співати. Таким жінкам не вистачає врівноваженості й стабільності. Частенько для більшої сміливості демонструють свій гнів, щоб справити враження на оточуючих. Прагнуть до активного громадського життя. Зайве самовпевнені.

Виражають свої почуття надзвичайно бурхливо, після чого настає тривала депресія. Швидкість реакції Розалії дуже швидка, особливо якщо мова йде про близьких. Вони готові захищати їх зубами і кігтями. Втім вони також активні й у суспільному житті. Чекають від друзів щирості, і якщо хтось із них обдурить, здатні мстити.

Інтуїція пов’язана з їх вразливістю. Вони чарівні і привабливі, прекрасно вміють використовувати ці якості з користю для себе. У них синтетичний склад розуму, вони мають живу, добре розвинену фантазію і відмінною образну пам’ять, довго пам’ятають те, що їх вразило або стривожило.

Розалия

Хоча і намагаються триматися на відстані, але за цим ховаються сильно розвинена чутливість і сприйнятливість. Зайве неспокійні. Їх радують в однаковій мірі як свої, так і чужі успіхи.

Здоров’я хороше, але Розалії схильні до повноти. Можливі розлади сечостатевої системи. Слід вести здоровий і активний спосіб життя, займатися спортом, особливо водними видами. Схильні зловживати ліками, особливо транквілізаторами.

Сексуальність сильна і виявляється рано. Тим не менше вони сентиментальні і більше вірні подруги, ніж це може здатися. Сімейні та громадські табу можуть сприяти виникненню у них сексуальних комплексів.

Більше цікавляться своїм внутрішнім світом, ніж роботою. Найкращою справою для Розалій є благоустрій власного вогнища. Ці дівчатка люблять допомагати, їм можна рано дозволити готувати і виконувати іншу домашню роботу. Найбільше їм підходять професії, що вимагають спілкування з людьми – у сфері громадського харчування, торгівлі, освіти.

Люблять приймати гостей, це ідеальні господині. Добре пристосовуються і скрізь почувають себе легко і вільно. Вони так і іскряться радістю життя. Домагаються певного успіху не стільки у професійній сфері, скільки в реалізації власної особистості.

Іменини Розалії, День Ангела – 4 вересня.

Знамениті Розалії

  • Розалія Самійлівна Землячка – російська революціонерка, радянський партійний і державний діяч.
  • Розалія Йосипівна Шор – радянський лінгвіст та історик літератури, автор робіт з історії та сучасного стану зарубіжної лінгвістики.
  • Розалія Борисівна Зельма – російський і радянський режисер-мультиплікатор і художник-постановник.
  • Розалія Ільфатовна Галієва – російська спортсменка (спортивна гімнастика). Заслужений майстер спорту СРСР. Олімпійська чемпіонка, срібний призер Олімпійських ігор, чемпіонка Європи, срібний призер чемпіонату Європи.
  • Розалія Шпор – німецька арфістка.Розалія Люксенбург (Роза Люксембург) – одна з найбільш впливових діячів німецької і європейської революційної лівої соціал-демократії, теоретик марксизму, філософ, економіст і публіцист.
  • Розалі Андерсон «Енді» Макдауелл – американська актриса і модель.
Підходять для шлюбу з Розалією: Не підходять для шлюбу з Розалією:
Борис Костянтин
Болеслав Олег
Владимир Юрій
Повернутись на «Жіночі імена на літеру Р»
Вгору