Опубліковано

Руфіна в дитинстві дуже неспокійна плаксива дівчинка. Дуже важко звикає в дитячому саду, погано їсть, вередує, кілька замкнута в школі. Мрійлива, емоційна.

Ставши дорослою, здається більш спокійною, поблажливою до задир, що раніше кривдили її до сліз. Характер Руфіни такий, що жінка, що носить це ім’я, легко пристосовується до будь-яких умов життя, але мріє про спокійне, забезпечене, комфортного життя. Для цього вона хоче, щоб її помітили, одягається яскраво, екстравагантно, прагне до спілкування з чоловіками.

Руфіна швидка, рухлива, пульсуюча, то весела і відчуває себе прекрасно, то занурена в печаль і в неї все болить. Реагує вона на все також імпульсивно. Але спілкування з нею дуже приємно. Вона вміє зацікавлено вислухати, шанобливо ставиться до кожної людини, не приховує радості, коли її похвалять.

Руфіні даються мови, вона може стати прекрасною перекладачкою, працювати на дипломатичній ниві. Може стати стюардесою, бути в торгівлі, у сфері обслуговування. Руфіна – талановита актриса, співачка.

Руфіна

Руфіна сувора до себе, ніколи не перекладає свої помилки на інших. Досить честолюбна, але не настільки, щоб заважати устремлінням інших людей, вона дуже тактовна і делікатна.

Руфіна не особливо красива, але в ній є чарівність, бажання привернути до себе увагу, під впливом хвилини може бути ексцентричною.

Руфіна мріє бути коханою, але заміж частіше виходить за забезпечену людину. При цьому спроможність свою вона ніяк не цінує, з чоловіком, якщо він далекий від ідеалу, конфліктує, господарством особливо не займається. Своєю роботою вона дорожить набагато більше, ніж сімейним затишком. “Зимова” Руфіна більш спокійна, любить свій дім і прагне його прикрасити.

Руфіна обачлива і в справах, і в сімейному житті. Ревнива, сама цьому не рада. Вона прагне зберегти сім’ю, об’єктивна, розуміє, що не завжди права, намагається перебудовуватися.

Іменини Руфіни, День Ангела – 15 вересня.

Знамениті Руфіни

  • Руфіна Дмитрівна Ніфонтова – радянська і російська актриса театру і кіно, народна артистка СРСР.
  • Руфіна Сергіївна Гашева – штурман ескадрильї 46-го гвардійського нічного бомбардувального авіаційного полку 325-ї нічної бомбардувальної авіаційної дивізії 4-ї повітряної армії 2 -го Білоруського фронту (що отримала назву від німців «Нічні відьми»), гвардії старший лейтенант.
Підходять для шлюбу з Руфіною: Не підходять для шлюбу з Руфіною:
Юрій Панас
Степан Олег
Повернутись на «Жіночі імена на літеру Р»
Вгору