Опубліковано

Ім’я має скандинавські коріння і означає “сніжна”.

Маленька Сніжана – вкрай чутлива натура. Її легко образити необережним словом, вона може розплакатися через дрібницю, а після образ довго приходить до тями. Зустрічаючи на своєму життєвому шляху перепони, вона ґрунтовно “розклеюється” і здатна надовго впасти в депресивний стан.

Виростаючи, Сніжана продовжує залишатися такою ж крихкою і вразливою. Вона дуже трепетно ​​ставиться до оточуючих і чекає відповідних проявів з їх боку.

Часто Сніжана відчуває дефіцит уваги, чуйності та розуміння з боку рідних і близьких, але це не вина оточуючих, а всього лише особливість натури. Тому в підлітковому віці батьки повинні приділяти Сніжані максимум часу.

Сніжана схильна до самокопання, витоки всіх своїх бід зазвичай шукає в собі. Пізнанню самої себе приділяє багато часу і значенню.

Сніжана

На характер Сніжани великий вплив робить пора року, в яку вона була народжена.

Наприклад, “літня” Сніжана дуже імпульсивна і схильна здійснювати необдумані вчинки і приймати поспішні рішення. А ось Сніжана, народжена взимку, звичайно більш врівноважена і цілеспрямована.

Жінки, що носять це ім’я, люблять приймати гостей і перебувати в колі своїх близьких. Сніжана завжди може допомогти в біді порадою і ділом, вона дуже близько до серця приймає чужі прикрощі, а от свої ретельно приховує від оточуючих.

Вибираючи професію, Сніжані найкраще зупинити свій вибір на педагогіці, медицині. Сніжана здатна стати незамінним відповідальним секретарем, а також відмінним косметологом або масажистом.

Сніжана – дуже приваблива жінка. Тим не менш, сварки з чоловіком для неї – не рідкість: всьому виною нерозуміння чоловіком тонкощів її натури.

Іменини Сніжани, День Ангела – 15 січня

Це ім’я підходить Водоліям, Тельцям, але не Близнюкам, Стрільцям, Дівам і Рибам.

Знамениті Сніжани

  • Сніжана Беріч – сербська співачка
  • Сніжана Олександрівна Єгорова – українська актриса і телеведуча
  • Сніжана Маловіч – міністр юстиції Сербії
  • Сніжана Пайкіч – сербська легкоатлетка
  • Сніжана Періч – сербська спортсменка з карате
  • Сніжана Смарджіч – міністр молоді та спорту Сербії
Підходять для шлюбу з Сніжаною: Не підходять для шлюбу з Сніжаною:
Геннадій Клим
Сергій Євгеній
Гаврило Іполит
Петро Захар
Корній Станіслав
Віктор Михайло
Повернутись на «Жіночі імена на літеру С»
Вгору