Опубліковано

Ім’я має латинське коріння і означає «зірка».

Маленька Стелла – товариська дівчинка. Вона допитлива, любить читати. Коло інтересів визначити складно – здається, що Стелла цікавиться всім і відразу. У школі в неї проблем немає – ні з оцінками, ні з колективом.

З кожним роком її характер стає все складніше. Хоча складний він тільки для тих, хто Стеллу знає недостатньо добре. Насправді, вона просто вкрай принципова і уперта.

Не втрачає з віком товариськості і допитливості, цікавиться політикою і розбирається в ній дуже добре, тому чоловікам завжди цікаво з нею розмовляти. Спілкування з людьми, які поділяють її життєві принципи та інтереси – мабуть, найбільшою задоволення для Стелли.

Стелла

Зазвичай Стелла працелюбна і володіє якимось талантом (стосовно професії). роботодавці її цінують. Як у житті, так і в професії Стелла – обов’язкова людина, і якщо вже дала якусь обіцянку, неодмінно її виконає.

Любить все, що пов’язане з подорожами. Із задоволенням їздить у відрядження, краще відпочивати в країнах з багатою історією. Може часто переїжджати в інші міста на постійне місце проживання. У новому місті з легкістю облаштовується, знаходить нових друзів.

Стелла не схильна жаліти про те, що трапилося в її житті, про людей, з якими довелося зустрітися або розлучитися. Вона трохи насторожено ставиться до нових людей і ніколи не підпускає до себе близько того, в кому не впевнена. Характер у неї запальний, але відхідливий. Безкорислива. Віддає перевагу жіночому товариство ніж чоловічому.

Стелла зазвичай – впевнена в собі, незалежна жінка. Вона добре і стильно одягається, володіючи вродженим смаком, від шанувальників у Стелли немає відбою, тим часом в шлюбі вона зазвичай нещаслива.

Іменини Стелли, День Ангела – 27 березня

Знамениті Стелли

  • Стелла Антонієтта – італійська оперна співачка (сопрано)
  • Стелла Джозеф – американський художник-футурист
  • Дієго де Естелла – іспанський містик і теолог
  • Стелла Френк – американський художник-мінімаліст
  • Стелла-Клавдія – дочка Людовіка XII і Ганни Бретанськой, найбагатша спадкоємиця в Європі, дружина Франциска I
  • Стелла Абрамович- історик російської літератури
  • Стелла Маккартні – кутюр’є, дочка знаменитого співака Пола Маккартні та Лінди Істман
Підходять для шлюбу з Стеллою: Не підходять для шлюбу з Стеллою:
Адольф Вальтер
Аристарх Вітольд
Альфред
Повернутись на «Жіночі імена на літеру С»
Вгору