Опубліковано

Ім’я має давньогрецькі корені і означає “належить богині Ісіді”, “родюча”.

Маленька Таїсія росте дуже спокійною, вдумливою ​​дівчинкою. Вона любить відгадувати головоломки, збирати пазли. Дуже допитлива, така собі “чомучка”, – Таїсію хвилює буквально все: чому трава зелена, кішки падають на 4 лапи, у тата ростуть вуса, а в мами немає.

Таїсія з дитинства вчиться розбиратися в людях. ;D Вона ретельно придивляється до кожної нової людини в своєму житті, часом спрямовуючи на неї такий пильний погляд, який мимоволі змушує об’єкт вивчення відчувати себе ніяково.

До всього, Таїсія має прекрасну інтуїцію, тому розгадувати людські душі не становить їй праці.

Таїсія у всьому прагне бути оригінальною, уникаючи буденності – вибирає вона собі нове плаття чи планує, куди поїхати відпочивати.

Таїсія

Жінка, що носить ім’я Таїсія, завжди розраховує лише на себе, стійко переносить будь-які втрати, труднощі та невдачі, ніколи не втрачаючи присутності духу. Вона не дуже везуча, але її наполегливість у досягненні мети допомагає досягати неможливого.

Таїсія – не кар’єристка, але звичайно цілком успішна в справах: вона розмірено і впевнено піднімається по кар’єрних сходах, і цілком може займати керівні пости. *OK*

В руках у Таїсії все йде на лад, прибирання по будинку або спорудження чергового кулінарного шедевра вона здійснює з однаковим ентузіазмом. Що примітно, бадьорість духу і тіла Таїсія зберігає до глибокої старості.

Іменини Таїсії, День Ангела – 4 квітня, 23 травня

Знамениті Таїсії

  • Таїсія Йосипівна (Йосипівна) Литвиненко – радянська кіноактриса
  • Таїсія Повалій – українська співачка
  • Таїсія Захарівна Щербак – мати Олександра Ісайовича Солженіцина
  • Таїсія Сергіївна Осінцева – заслужений діяч науки РРФСР (1986), професор-невролог
Підходять для шлюбу з Таїсою: Не підходять для шлюбу з Таїсою:
Максим Давид
Олег Жан
Семен Костянтин
Тарас Ян

Ім’я має давньогрецькі корені і означає “належить богині Ісіді”, “родюча”.

Маленька

Повернутись на «Жіночі імена на літеру Т»
Вгору