Опубліковано

Таміла означає «томна», «пристрасна мучителька».

Таміла володіє діловою хваткою, практичною кмітливістю, аналітичним і синтетичним складом розуму, швидкою реакцією, здатністю охоплювати проблему цілком і приймати миттєво правильне рішення. *OK* Зібрана і організована, Таміла виношує план дій і натхненно спрямовується до досягнення поставленої мети.

Довірлива і відкрита, Таміла володіє багатою уявою, яка занурює її в світ фантазії, далекий від прози життя. Але як тільки мова заходить про справу, вона швидко спускається на грішну землю і перетворюється на ділову жінку.

Таміла досягає професійних успіхів у бізнесі, торгівлі, рекламі, в галузі фінансів і обслуговування, в системі громадського харчування, юриспруденції, журналістиці, на акторському терені.

Таміла

Вона рано виявляє інтерес до чоловіків, користується у них успіхом. Таміла вміє створювати затишне домашнє гніздечко, красиво обставити квартиру. Гостинна, відмінний кулінар. Добре себе почуває, перебуваючи в центрі уваги і в гущі подій.

Ведення домашнього господарства воліє перекласти на плечі матері або свекрухи. Любить займатися дітьми. ;D З чоловіками поводиться обережно, але тим не менш у неї бувають бурхливі романи.

Сексуальність Таміли завжди підпорядкована розуму. Їй багато чого дано природою і вона прагне не втратити жодного шансу.

Іменини Тамари, День Ангела – 8 травня

Знамениті Таміли:

  • Таміла Суджаевна Агамірова – народна артистка РРФСР, актриса театру «Ромен»
  • Таміла Сергіївна Кучеренко – відмінник народної освіти УРСР
  • Таміла Мухамедова – актриса
  • Таміла Джоджуа – журнал газети «Коммерсант»
  • Таміла Соломоновна Шайкевич – концертмейстер кафедри академічного співу Уральської консерваторії імені М. П. Мусоргського.
  • Таміла Віталіївна Волосомойлова – заступник голови Студентської самоврядування Одеського національного медичного університету
  • Таміла Худадатовна Шіраліева – лауреат Державної премії СРСР в галузі мистецтва виконавиця партії Шехерезади
Підходять для шлюбу з Тамілою: Не підходять для шлюбу з Тамілою:
Яків Вадим
Мирослав Теодор
Максим Василь
Повернутись на «Жіночі імена на літеру Т»
Вгору