Опубліковано

Теодора означає «божий дар». 😉

Теодора має похмурий, неспокійний характер, аналітичний склад розуму, принциповість, кілька уповільнена реакція. Не переносить примусу, зайво чутлива до невдач.

Теодорі потрібен час для обдумування і ухвалення рішень, вона довго порпається в подробицях, перш ніж усвідомити основні напрямки роботи. Домагається успіху в тих професіях, де потрібна скрупульозність і організованість: педагогіка, юриспруденція, медицина, економіка, фінанси.

Теодора

Дотримується суворих моральних принципів. У сексуальному житті Теодори трохи загальмовані. Їй не вистачає впевненості в собі і енергійності.

Завжди відчуває потребу в увазі та любові з боку оточуючих. ;D Їй потрібні друзі, а не просто знайомі. Поруч з нею повинен перебувати хтось, хто не дозволяв би їй замикатися в собі.

Характер Теодори такий, що вона не довіряє своїй інтуїції. Вона дуже швидко втомлюється, а для відновлення сил потрібен тривалий відпочинок. Слабка ланка організму – нервова і травна системи.

Іменини Теодори, День Ангела – 12 січня, 24 лютого, 23, 24 березня, 2, 18, 29 квітня, 3 травня, 9 червня, 8 липня, 4, 24 вересня, 17, 27 листопада

Знамениті Теодори

  • Теодора Поштіч – словенська фігуристка, що виступає в одиночному розряді
  • Теодора Стефанова – відома в Болгарії та Італії шоу-провісниця
Підходять для шлюбу з Теодорою: Не підходять для шлюбу з Теодорою:
Валентин Тихон
Костянтин Юрій
Ярослав Петро
Повернутись на «Жіночі імена на літеру Т»
Вгору