Опубліковано

Тереза означає «охорона», «захист».

Терези дуже конкретні і впевнені у своїх силах.  Однак упевненість відчувається тільки в тій області, яка їм добре знайома. *OK* Що ж стосується повсякденного життя, то часто може спостерігатися нерішучість і боязкість. Тереза ​​має трохи чоловічий склад розуму, завдяки чому практично завжди самостійно може знайти вихід зі складної ситуації.

Тереза ​​дуже часто буває запальною і володіє швидкою реакцією, її дратує повільність. Вона може бурхливо захопитися якоюсь новою ідеєю, але на практиці рідко здійснює її до кінця. Часто після депресії або періоду неробства на Терезу може нахлинути натхнення, і вона намагається знайти собі нове заняття.

Тереза

Терези дуже честолюбні. Вони завжди прагнуть до успіху і визнання, хочуть бути кращими в усьому. Як правило, їх приваблюють професії, пов’язані зі спілкуванням з людьми.

З Терез виходять ідеальні дружини і матері. ;D Своє справжнє призначення вони бачать у зберіганні домашнього вогнища. Своє життя Тереза не мислить без турботи про близьких.

Іменини Терези, День Ангела – 1, 7 березня, 17 червня, 17 липня, 9, 26 серпня, 1, 15 жовтня

Знамениті Терези

  • Мати Тереза – католицька черниця, засновниця Ордена милосердя, чернечої конгрегації, що займається служінням бідним і хворим
  • Тереза Тенг – одна з найпопулярніших азіатських поп-співачок
  • Тереза Райт – американська актриса, володарка премії «Оскар»
  • Тереза Брюер – американська співачка, одна з найпопулярніших естрадних виконавиць 1950-х років
  • Тереза Корі – американський біохімік, лауреат Нобелівської премії з фізіології і медицині
Підходять для шлюбу з Терезою: Не підходять для шлюбу з Терезою:
Олег Петро
Максим Віталій
Йосип Сергій
Повернутись на «Жіночі імена на літеру Т»
Вгору