Опубліковано

Урсула означає «ведмежа».

Основними рисами характеру імені Урсула є: воля – активність – здоров’я. Жінки на ім’я Урсула сильні, як сама природа. Мають переважно чоловічий характер. Стартують, як стріла або жайворонок. Вони холерики, тому їх краще не дражнити.

Їм подобається контакт з навколишнім світом, але вони абсолютно не піддаються впливу. Дуже, вимогливі як до себе, так і до оточуючих. ;D Часто хочеться, щоб вони були більш терпимими. Нерідко бувають неспокійними, що іноді псує навіть найкращі їх пориви. Ці жінки відповідають на атаки так бурхливо, що ви можете не встояти на нотах.

Своїх колег по роботі вважають супротивниками, навіть ворогами, але, якщо необхідно, можуть стримати свою агресивність. Урсули не прагнуть блищати, радше воліють поступитися місцем людям, що бажають залучити до себе увагу. У них аналітичний склад розуму, звідси інтерес до дрібниць, а не до цілого.

Урсули схильні до повноти, тому їм необхідно стежити за дієтою. Повинні займатися плаванням, загартовуванням, проводити відпустку на море, оскільки їм потрібен йод. Слабкі органи – шлунок і статеві органи.

Урсула

Для них сексуальність це насамперед насолода, як добре жити і смачно їсти. По відношенню до чоловіків виявляють певну агресивність. У дитинстві Урсули тримаються ближче до батька, ніж до матері. Виростаючи, не піддаються поривам чуттєвості, ними керує розрахунок. Величезне значення надають узам шлюбу. Не люблять інших жінок.

Надзвичайно працелюбні, завжди домагаються своєї мети. *OK* Сфера їх діяльності дуже широка: вони стають лікарями, фармацевтами, захоплюються точними науками, мовами. Серед них є агрономи, навіть адміністратори барів та кафе. Всі вони від природи вихователі та вчителі і в будь-якій роботі прагнуть повчати.

Урсули доброзичливі, поки це не суперечить їх інтересам. Це не ті жінки, поряд з якими легко жити, але вони так завзято рухаються до мети, мають таку працездатністю і так прагнуть до добра, що перед ними не гріх схилити голову.

Іменини Урсули, День Ангела – 29 травня, 21 жовтня

Знамениті Урсули

  • Урсула Кребер Ле Гуїн – відома американська письменниця і літературний критик; автор романів, віршів, дитячих книг, публіцист
  • Урсула Андресс – швейцарська кіноактриса, секс-символ 60-х років у Франції
  • Урсула Пласснік – австрійський державний і політичний діяч
  • Урсула Оппенс – американська піаністка
  • Урсула Концетт – гірськолижниця з Ліхтенштейну, належала до числа кращих слаломісток світу
  • Уршуля Радванська – польська тенісистка
  • Урсула (Вуха) Дізль – німецька біатлоністка, учасниця та медалістка п’яти зимових Олімпіад
Підходять для шлюбу з Урсулою: Не підходять для шлюбу з Урсулою:
Борис Євгеній
Ігор Костянтин
Максим Віталій
Юрій Василь
Повернутись на «Жіночі імена на літеру У»
Вгору