Опубліковано

Це жіноча форма імені Валерій.

Маленька Валерія має непередбачуваний характер. Поведінка її залежить від того, з якої ноги вона встала. Без видимої причини може образитися на щось і довго бути не в дусі. Через якийсь час вона стане веселою і безтурботною, і важко зрозуміти, чому відбулася така зміна.

Дорослішаючи, Валерія залишається все такою ж складною і малопередбачуваною. Постійно змінює свої плани, по-різному оцінює через деякий час одних і тих же людей. До такого характеру важко пристосуватися. В основі такого мінливого поводження Валерії лежить легка ранимість і підвищена чутливість.

Валерія

Чоловікові Валерії досить швидкоплинно поглянути на жінку, що проходить повз нього, і у Валерії вже може зіпсуватися настрій, вона почне здійснювати малозрозумілі вчинки.

З незнайомими людьми тримається насторожено і недовірливо. Але людина, яка буде терпляче завойовувати її розташування або несподівано сподобається їй, стане для неї відданим другом, в якому Валерія буде бачити тільки хороше, навіть якщо вона цього не заслуговує.

Валерія - гарна господиня, вдома у неї все у повному порядку. Віддає перевагу домашній тихій обстановці, спілкуванню з рідними та близькими. Не любить ходити в гості і на вечірки. Ревнива, невинне спілкування чоловіка з іншою жінкою викликає у неї безліч підозр.

Найбільше неприємностей Валерії може доставити шлунково-кишковий тракт. Але якщо дотримуватися розумного режиму, їх можна уникнути.

Знамениті Валерії

  • Валерія Цвєтаєва - дочка вченого і фахівця в області античної історії, епіграфіки і мистецтва Івана Цвєтаєва від першого шлюбу, сестра поетеси Марини Цвєтаєвої
  • Валерія Барсова - російська оперна співачка
  • Валерія Герасимова - російська радянська письменниця
  • Валерія - сучасна естрадна співачка
  • Валерія Козлова - співачка, солістка групи «Ранетки»

Іменини Валерії, День Ангела - 6, 21 травня, 20 червня
Валерія найбільше підходить для знаків зодіаку: Овен, Близнюки, Водолій
Камінь: Гранат
Талісман: Лілія
Колір: Фіолетовий

Підходять для шлюбу з Валентиною:Не підходять для шлюбу з Валентиною:
АнатолійВеніамін
АнтонВладислав
БорисКирило
ІлляПетро
МикитаЄвстигней
Валеріан
Варух
Повернутись на «Жіночі імена на літеру В»
Вгору