Опубліковано

Хільда в ранньому дитинстві доставляє багато клопоту, вона дратівлива, уперта, сміливо йде до всіх на руки, не боїться нічого. Схожа зовні на батька, характером - в матір.

Часто хворіє фарингітом і респіраторними захворюваннями. *CRYING*

Вчиться непогано, займається музикою, танцями. Багато читає творів класиків, як зарубіжних, так і росіян. Характер у Хільди такий, що доросла володарка цього імені мало відрізняється від дівчинки - як і раніше імпульсивна, наполеглива.

Деякі «зимові» жінки не виходять заміж через свій характер - вони талановиті транжири, люблять бути на очах у близьких і рідних. Схильні до стресів. Обожнюють подорожувати по містах і селах.

"Осінні" Хільди розважливі, спочатку думають, потім роблять, гостинні, продумують все, що стосується спілкування зі знайомими і незнайомими людьми.

Хільда

Терплячі і в міру чутливі; їх ніколи не підстереже щось непередбачене, у них все продумано, навіть запрограмовано, проте вони віруючі. Шлюби у Хільд досить невдалі. Вони лідери у шлюбі, але не на виробництві; не люблять хвалитися, якщо що знають, вміють зберігати таємницю; допомагають людям, заступаються за скривджених. Люблять тварин, але тільки собачок. Будь-яку справу доводять до кінця.

Складати вірші можуть лише «літні». ;D Працюють інженерами, лікарями-хірургами, керівниками, програмістами, журналістами, чоловічими перукарями, перекладачами, секретарями-референтами.

«Грудневі» Хільди займаються спортом, в якому активно беруть участь, всією душею віддаються спортивним видовищам. Під час подорожі жадають перш за все цікавих пригод, а зовсім не збагачення знаннями і враженнями. При деякій невпевненості і поверховості мислення все піддають аналізу.

«Березневі» - особливі, схильні до впливу, легковірні. Будь-яке повідомлення, що послідувало в категоричному тоні, для них ціла подія.

Іменини Хільди, День Ангела -  17 листопада

Знамениті Хільди

  • Хільда ​​Дулітл - американська поетеса, засновниця имажизма, відома під псевдонімом Х. Д
  • Хільда ​​Соліс Лусія - 25-й Міністр праці США
  • Хільда ​​Хольгер - представниця вільного танцю в Австрії, засновниця національної школи виразного танцю
  • Хільда ​​Беренд - англійський економіст
  • Хільда ​​Еннінгс - німецька кіноактриса, громадянка СРСР
Підходять для шлюбу з Хільдою:Не підходять для шлюбу з Хільдою:
АнатолійВалентин
АндрійВалерій
ВікторСтепан
ІванЄвгеній
ПетроГеоргій
СеменМикола
Юрій
Повернутись на «Жіночі імена на літеру Х»
Вгору