Опубліковано

Яніна має єврейське коріння і означає «Бог милостивий».

Яніна в дитинстві мила слухняна дівчинка, але образлива, зачепити її самолюбство не варто великої праці. Втім, заспокоюється вона також швидко. Яніна любить грати в ляльки, шиє їм найнеймовірніші вбрання. O:-) У школі вчиться посередньо, улюблених предметів у неї немає, виручає чудова пам’ять і живий інтерес до якогось хлопчика. Яніна хоче краще виглядати в його очах. Вчителі не користуються авторитетом у цієї дівчинки.

Доросла Яніна, якщо вірить і любить, може перевернути гори, якщо розчаровується – стає апатичною і байдужою. Яніна дуже самовпевнена, навіть егоїстична, вірить у власне призначення. Вона акуратна, уміє розподіляти свій час, увійти в довіру, щоб домогтися свого. Інтуїція у неї невисока, але спостережливість завжди допомагає відчувати ситуацію.

Яніна частіше працює в сфері обслуговування, вона прекрасна кравчиня, модельєр, фотограф, бутафор, гример. Свою роботу Яніна дуже любить, підходить до неї творчо, завжди сповнена різних планів, пропозицій. Вона честолюбна, часто вважає, що її не розуміють, не цінують.

Яніна

Якщо Яніні пощастить і на своєму шляху вона зустріти людину, яку полюбить всім серцем, вона стане ніжною, терпимою до інших, життя її відразу стане спокійніше. Яніні хочеться мати гарну сім’ю. Найчастіше так і буває. У неї вистачає сил і часу на сім’ю і роботу. Але якщо Яніна розуміє, що помилилася і поряд з нею не той, про кого вона мріяла, тут же пориває, не думаючи, як важко буде все починати спочатку.

Яніна непогано розбирається в психології чоловіків. *THUMBS UP* Характерні для неї театральність, манірність, емоційність дозволяють майже завжди домагатися свого, як у відносинах з чоловіками, так і в усьому іншому. Не шкодує грошей на вбрання й косметику, приваблива.

Зі свекрухою нерідко не уживається, та не відчуває великого задоволення від того, що син перебуває під каблуком у невістки і терпить її капризи. Дитину зазвичай Яніна заводить одну, дуже любить і балує її. Ревнива. Чоловік, незважаючи на складності Яніниного характеру, сімейним життям задоволений.

Іменини Яніни, День Ангела – 3 травня, 10 червня

Знамениті Яніни

 • Яніна Вікмайєр – професійна бельгійська тенісистка
 • Яніна Болеславівна Жеймо – радянська кіноактриса польського походження
 • Яніна Коровицький – польська ковзанярка
 • Яніна Жека – литовський літературознавець, хабілітірованний доктор гуманітарних наук
 • Яніна Сергіївна Студіліна – російська актриса театру і кіно, фотомодель, телеведуча
 • Яніна Діславовна Корольчік – білоруська легкоатлетка, заслужений майстер спорту Республіки Білорусь
 • Яніна Костянтинівна Лісовська – радянська і німецька актриса театру і кіно, театральний режисер
 • Яніна Володимирівна Бугрова – російська актриса і телеведуча
 • Яніна Соколовська Михайлівна – російська актриса театру і кіно
 • Яніна Євгенівна Колесніченко – російська актриса театру і кіно, заслужена артистка Російської Федерації
 • Яніна Чапе – сучасна художниця, фотограф
Підходять для шлюбу з Яніною: Не підходять для шлюбу з Яніною:
Василь Богдан
Дмитро Вадим
Єгор Денис
Степан Гнат
Федір Руслан
Едуард Ельдар
Ян
Антип
Конон
Агній
Овсій
Клавдій
Повернутись на «Жіночі імена на літеру Я»
Вгору