Опубліковано

Ім'я має слов'янське коріння і означає "люта, сильна".

Маленька Ярослава зазвичай зовні більше схожа на матір, хоча більшість рис характеру успадковує від батька. Вона дуже вперта, любить робити все по-своєму, на зло оточуючим. Легко потрапляє під чужий вплив, тому батькам потрібно уважніше стежити, з ким спілкується дитина, що носить це ім'я.

Вирісши, Ярослава стає менш схильна до чужого впливу, а от характер її стає непередбачуваним. *SCRATCH* Вона добра, але може зробити дуже жорстокий вчинок, прекрасно це усвідомлюючи.

Зазвичай Ярослава наділена яких-небудь талантом, і якщо вдасться цей талант відкрити і зробити професією, людина з цим ім'ям може досягти небувалих висот у кар'єрі.

Ярослава

Ярослава чутлива і ранима, душевні переживання здатні надовго вибити її з колії. Вона важко переживає брехню близьких людей.

Ярослава здатна пережити дуже великі втрати і складності, не зламавшись. Вона завжди знаходить в собі сили відпускати ситуацію і йти далі. ;D Однак не соромиться просити допомоги у друзів та близьких людей.

Ярослави дуже егоїстичні, хоча, як правило, приховують свою егоїстичність за привітністю і душевністю. Проте, людина з цим ім'ям рідко що зробить без вигоди для себе.

Іменини Ярослави, День Ангела - 8 грудня

Знамениті Ярослави

  • Ярослава Стецько - українська політична і громадська діячка
  • Ярослава Шведова - казахстанська тенісистка
Підходять для шлюбу з Ярославою:Не підходять для шлюбу з Ярославою:
АрсенійАнатолій
БроніславБогдан
ГавриїлВалентин
ЗахарГеннадій
КирилоЮхим
МаркМаксим
РусланОлег
ЯрославЯн
РустикВікентій
ТрохимЮлій
ГерманПантелей
ІраклійПахом
ФролАксентій
Тихон
Конон
Агній
Овсій
Євстигній
Повернутись на «Жіночі імена на літеру Я»
Вгору