Опубліковано

Ім’я має слов’янське коріння і означає “люта, сильна”.

Маленька Ярослава зазвичай зовні більше схожа на матір, хоча більшість рис характеру успадковує від батька. Вона дуже вперта, любить робити все по-своєму, на зло оточуючим. Легко потрапляє під чужий вплив, тому батькам потрібно уважніше стежити, з ким спілкується дитина, що носить це ім’я.

Вирісши, Ярослава стає менш схильна до чужого впливу, а от характер її стає непередбачуваним. *SCRATCH* Вона добра, але може зробити дуже жорстокий вчинок, прекрасно це усвідомлюючи.

Зазвичай Ярослава наділена яких-небудь талантом, і якщо вдасться цей талант відкрити і зробити професією, людина з цим ім’ям може досягти небувалих висот у кар’єрі.

Ярослава

Ярослава чутлива і ранима, душевні переживання здатні надовго вибити її з колії. Вона важко переживає брехню близьких людей.

Ярослава здатна пережити дуже великі втрати і складності, не зламавшись. Вона завжди знаходить в собі сили відпускати ситуацію і йти далі. ;D Однак не соромиться просити допомоги у друзів та близьких людей.

Ярослави дуже егоїстичні, хоча, як правило, приховують свою егоїстичність за привітністю і душевністю. Проте, людина з цим ім’ям рідко що зробить без вигоди для себе.

Іменини Ярослави, День Ангела – 8 грудня

Знамениті Ярослави

  • Ярослава Стецько – українська політична і громадська діячка
  • Ярослава Шведова – казахстанська тенісистка
Підходять для шлюбу з Ярославою: Не підходять для шлюбу з Ярославою:
Арсеній Анатолій
Броніслав Богдан
Гавриїл Валентин
Захар Геннадій
Кирило Юхим
Марк Максим
Руслан Олег
Ярослав Ян
Рустик Вікентій
Трохим Юлій
Герман Пантелей
Іраклій Пахом
Фрол Аксентій
Тихон
Конон
Агній
Овсій
Євстигній
Повернутись на «Жіночі імена на літеру Я»
Вгору